Sebevědomá koupelna se smyslem pro detail

Toužíte po nadčasovém prostoru, který osloví tvůrce, uživatele i návštěvníka prostoru? Nemáte rádi módní výstřelky, ale potrpíte si na jemnost a máte smysl pro detail? Inspirujte se elegantními koupelnami tak, jak je prezentují designéři koupelen. Zapomeňte na strohost, elegance není nuda. Vychází ze sebevědomí a čiší smyslem pro detail a vlastní realizaci.

Je jednoduše pořád IN

Elegantní prostor už po léta platí za něco, co nikdy neztratí svůj punc. Kdo dokáže vytvořit elegantní místo, kde se snoubí funkčnost, praktičnost s dokonalým designem, ten se může těšit z toho, že ohromí všechny uživatele či návštěvníky. Základem jsou nadčasové prvky. Zapomeňte na módní výstřelky. Žádné designové prvky, které letos jsou IN a příští rok už budou OUT. Je prostě krásný! Hledejte to, co je již léty osvědčené a na co se můžete spolehnout.  Nemusí to být přehnaně drahé, nejen koupelna by měla být hlavně plně funkční a promyšlená do posledního detailu a každé maličkosti.

Sebevědomí, cit pro krásu i detail

Přesně tak se dají definovat tvůrci či uživatelé takového prostoru. Elegantní místo tvoří právě takoví lidé. A pro koupelnu to platí dvojnásob. Abyste měli po ruce všechno, co potřebujete a přitom prostor nepůsobil přeplácaně, je třeba chytře a sebevědomě volit především úložné prostory. Mít totiž chytře po ruce uloženo všechno tak, aby to nebilo do očí a o co byste nezakopávali, to je to, po čem ve skrytu duše touží vlastně každý. Základem elegantních prostor jsou jemné barvy, krémová, koňaková, smetanová, šedá až antracitová.

Zosobnění elegance: mramor koupelna

Esence noblesy a elegance se snoubí i v mramorové koupelně vytvořené našimi designéry. Právě mramor odpovídá tomu, co si pod pojmem elegantní můžeme představit. Mramor a jeho věčnost, to je nadčasovost. Jeho jemnou kresbu byste měli nechat vyniknout, proto jej kombinujte s jednoduchým ale promyšleným kusem nábytku, který vytvoří chytré úložné prostory. Naši designéři vybrali jen decentní dekorace. Přesně to volte i vy!

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.