Naši designéři doporučují: nejhezčí barevné kombinace do koupelen

Tipy, jaké barevné kombinace vybrat, co s čím kombinovat, aby výsledek podtrhl vybraný interiérový styl, upoutal naši pozornost, působil originálně –  zkrátka aby lahodil oku po všech stránkách a nebyl to nevkusný kýč, se vždycky hodí. I když bychom to všichni rádi měli doma hezké a stylově vyladěné, s přešlapy ne úplně povedeného sladění se potkal už asi každý z nás. Metoda pokus, omyl a výsledek nic moc.

Proto jsme připravili ukázku těch nejvíc trendy barevných kombinací k našim nejoblíbenějším stylovým řešením.

 

 

„Letos se do koupelen vrací barvy, zvláště pak ty pastelové a hitem č.1 pro letošní rok se stalo terrazzo. Přinášíme návod, jak tohle všechno kombinovat.“

Soňa, vedoucí oddělení designu v SIKO koupelny&kuchyně

360x430_soňa

Koupelny ve stylu moderní art deco

Bořte zažité konvence a experimentujte. V moderním art deco stylu si to můžete dovolit.

1
3

Dámy vytvoří svůj budoár pro relaxaci kombinací pudrových tónů a moderního terrazza.

Pánové naopak upřednostňují symetrii, geometričnost a šedomodré tóny. Vytvoří tak reprezentativní prostor, kterému sluší hrubozrnné terrazzo.

Pastelové tóny hrají prim

2

 

 

Připomeňte si každý den tu příjemnou náladu a pohodu, kterou zažíváte na dovolené u moře. Jednoduše slaďte koupelnu do odstínů mořské hladiny, doplňte vše kamínky či mušličkami z dovolené. Efekt je zaručený. To je stylové řešení light pastel koupelna.

Přírodě na dosah

Relaxujte obklopeni přírodou. S využitím přírodních materiálů nebo jejich dokonalých imitací vytvoříte takový prostor, kde budete rádi relaxovat po náročném dni. I když jste třeba uprostřed rušného velkoměsta. Stylové řešení přírodní koupelna je k tomu jako stvořená.

5

Stylově v čistě pánském světě

4

 

 

Tady stavte na kombinaci tmavých chladných barev a kovu v teplejších měděných odstínech. Čistě pánský svět není strohý, ale funkční a originální. Nahlédněte do stylového řešení metal koupelna.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.