Magická zelená zaujme na první pohled

Nechte se doslova okouzlit zelenými tóny, které jsou trendem letošní sezóny. Aqua, zelenkavá, olivová, petrol modrá, smaragdová a další z této palety jsou barvy, které právě dominují a v našich novinkách je najdete… Pojďte s námi po jejich stopách.

Dokonalý klenot vytvoříte z interiéru použitím obkladu Equipe Artisan. Díky rustikálnímu, nepravidelnému povrchu je každý kus originálem a vytváří jedinečný optický dojem v každé místnosti. Obložení kuchyně v barvě Moss green díky tomu nebude nikdy nudné, koupelně pak sluší tlumené odstíny v Aqua.

Na obklad Ribesalbes Earth v odstínech Amazon, Atlantic, Ebony, Ash nebo Powder Blue se nemůžeme vynadívat… Dokonalý lesklý povrch, záměrné odlišnosti v odstínech a struktuře jednotlivých kusů, to je skutečný skvost… Stačí si jen vybrat.

 

Sledujte náš Instagram

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ
▪️Sleduj s námi trendy #sikostyl
▪️Vaše koupelny a kuchyně #mojesiko 💕

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.