Co si rozhodně nenechat ujít? NOVINKY v obkladech a dlažbách 2021.

Stále je co objevovat. A v obkladech a dlažbách to platí také. Jenže kdo se má v tom všem vyznat? Nechte starosti s objevováním na nás. Na jednom místě najdete ty nejnovější trendy, ať už jste milovníkem mramorových či kamenných povrchů, dřeva nebo jste romantické duše zamilované do vzorů nebo květin. Pojďme se novinkám podívat na zoubek.

NECHYBÍ PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

Drží se na výslunní už dlouho, mluvíme o mramoru a kamenných vzorech. Mramor svou kresbou a vzory přináší nepřeberné možnosti, ani jeden kus dlažby či obkladu není stejný, stejně jako skutečný řez mramorem. Kombinujte jej ideálně jednobarevnými povrchy, které nechají vyniknout jeho opulentnost a dokonalost.

GLOSSY MARBLES

ROYAL MARBLES

Kamenné povrchy pak okouzlí především milovníky přírody. Vyniknou především vedle dalších přírodních povrchů. Dřevo, ratan ve všech barvách a vzorech, to je to, co jim sluší. Kombinujte je a vytvořte tak harmonický prostor. Nejste si kamenem jisti? Okoukněte stylové řešení Kamenná koupelna a nechte se okouzlit, jako my.

SINTESI BERNINA

GEOTILES MUBI

FINEZA WIND

PERONDA FS RAKU

SINTESI PIETRA ANTICA

RAGNO ETERNA

Trefou do černého, vlastně dřevěného, jsou zdrařilé imitace dřeva ve všech formátech. Vybírat můžete z formátu prken nejrůznější délky – taková volba pak nejvěrněji imituje skutečné dřevo. Volit však můžete i netradiční obdélníkové formáty… Inspirujte se třeba stylovým řešením Dřevěná koupelna.

BARVY A VZORY OŽIVÍ KAŽDÝ INTERIÉR

Retro vzory nejčastěji v kontrastním provedení černá/bílá odvážně oživí každý interiér. Kdo si není jistý kontrastními barvami, může vyzkoušet i jemnou kombinaci šedá/bílá, na své si přijde opravdu každý. A s čím kombinovat? Zde platí staré známé, méně je více. Držte se barev tón v tónu,  prostor pak bude působit kompaktně a ponechá pozornost právě vzorům.

PERONDA FS ROOTS

DEL CONCA SORRENTINA

EGE LIVERPOOL

SINTESI EVOQUE

EGE VERANO

FINEZA WHITEWOOD

Kdo má rád barvy, přijde si na své i v novinkách především díky sériím Fineza Happy nebo Multi Cleopatra. Budete taky těmi odvážnými?

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.