CESTOVATELÉ TĚLEM I DUŠÍ. Jakou mají koupelnu?

Mít možnost být u toho, když se plní vaše sny a zhmotňují se ve skutečnost, to je na naší práci to nejlepší. A jsme moc rádi, že jsme mohli být i u předělávky koupelny, která byla od začátku inspirovaná našim stylovým řešením Přírodní koupelna. Pojďte se s námi podívat na koupelnu, kterou si užívá jedna úžasná rodina dobrodruhů a cestovatelů. Děkujeme Kamile, že nás do projektu jejich koupelny přizvala, že jsme mohli být u toho.

INSPIRACE PŘÍRODNÍ KOUPELNOU

Už při prvním pohledu na koupelnu je jasné, že tady žijí dobrodruzi. Inspirace přírodou, její originalitou a kontrasty je tu znát, ať už se zaměříte na cokoliv. Kombinace antracitových odstínů betonu či kamene spolu s dřevěnými povrchy je nesmrtelná a dokonalá. „Hlavní cíl byl zvětšit sprchový kout, zmenšit vanu, nadčasově spojit beton/kámen s přírodou a udržet praktičnost, kvůli dětem.“ říká k tomu Kamila.

SBOHEM STARÁ KOUPELNO

VÍTEJ NOVÁ KRÁSKO

VANA NEBO SPRCHA? PROČ NE OBOJE?

Pokud to prostor koupelny dovoluje, nemusíte se nutně vzdávat sprchy na úkor vany. Do téhle koupelny se vešlo oboje. A nutno říct, že ten sprchový kout je opravdu obří, takže přináší veškerý komfort sprchování. A vana? V ní se děti dokonale vyřádí! To přesně Kamila vystihla „Vanu jsme zmenšili úmyslně a nechali jí jen kvůli dětem. Zároveň jsme z ní nechtěli překopávat vodu do jiných míst, protože se jedná o byt ve starším baráku, tak má člověk strach ze všech větších zásahů. My s Ondrou jsme oba “sprchový”, takže jsme toužili zvětšit kout a zrušit sokl. Mimochodem miluju ty posuvný dveře a dřevěný obklady, trochu jsem se jich bála, jak budou ladit s trámy a je to pecka.“

A my dáváme Kamile úplně za pravdu, ty trámy, do těch jsme se zamilovali taky! Byla by škoda jich nevyužít.

S celým projektem pomáhala naše kolegyně, Michaela Neduchalová ze SIKO Karlovy Vary a Kamila svou důvěru na místě svěřila své architektce Lucii Kopfsteinové Slámové.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.