NOVÝ katalog Kuchyně 2021

Nové katalogy kuchyní jsou už na cestě k vám, ještě teplé z tiskárny se těší, jak vám přinesou zase další várku inspirace, trendů a ukázek toho nejlepšího, co se na trhu s kuchyněmi událo. Najdete v nich i oblíbené stálice v podobě našich dokonalých stylových řešení, které naši designéři vyladili do posledního detailu tak, aby ohromili třeba milovníky skandinávského stylu, provence nebo třeba přírodních prvků. Jste připraveni na menší ochutnávku? A kdo nechce čekat, zalistuje online ještě teď.

Plánujete novou kuchyni a znáte to, otázky typu „Nezapomněli jsme na…?“ a „Nemělo by to být spíš takhle…?“ Nebojte, myslíme na všechno za vás a provedeme vás novou kuchyní pohodlně v 5 krocích, takže vás nepřekvapí nic od uspořádání kuchyně, přes pracovní trojúhelník až po dispozice kuchyně jako takové. Jaké jsou nejčastější nešvary v kuchyních? Najdete se v nich? Mrkněte na www.siko.cz/nesvary.

Stylová řešení kuchyní nechybí ani letos

Jste milovníky klasiky? To vás osloví Country kuchyni nebo Provence. Milujete moderní trendy? Tak to vám padne do oka třeba Skandinávská kuchyně a nebo ta v přírodním stylu. Naši designéři pro vás vytvořili Stylová řešení kuchyní.

Nezapomeňte, že každá kuchyně, ať už je to ta, co sleduje moderní trendy nebo vychází z léty osvědčené klasiky, nikdy nebude dokonalou, pokud nebude přesně odpovídat vám a vašim potřebám. Dejte si na čas, zalistujte katalogem, projděte se po prodejně, osahejte si všechny materiály a povrchy, ptejte se… Jedině tak vytvoříte prostor, kde se bude nejen vařit, ale kde se budete rádi a často setkávat se všemi, které máte rádi.

Moderní kuchyně na míru

Jaké jsou moderní kuchyně na míru? Aktuálním trendům vévodí šedá, matná černá, výrazný dřevodekor, ale i bílá, která ze svého trůnu asi nikdy nesejde. Moderní kuchyně dbají na ergonomii a využívají všechny výdobytky moderních technologií. Dopřejte si plnými doušky všechno, co vám může ulehčit užívání kuchyně.

Rustikální kuchyně na míru

Rustikální kuchyně dýchají nostalgií a tradicí, což jim ale vůbec neubírá na půvabu. Naopak, tradiční tvary, barvy, známky patiny… to všechno jim dodává na útulnosti a jemnosti. A nostalgie neznamená nudnost a nemodernost. I v rustikálních kuchyních využijte maximálně technologické vymoženosti a vychytávky. Poradíme vám, jak na to.

Chci kuchyni hned!

Nechcete čekat, chcete kuchyni hned teď? Tak vybírejte ať už moderní či rustikálně laděné kuchyně z nabídky těch skladových. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů a barvách, které jsou nadčasové a trendy.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.