OBKLADY A DLAŽBA V LOŽNICI: rozhodně ano

Pro řadu z nás jsou obklady a dlažba součástí koupelen, kuchyní, chodeb nebo venkovních prostor. Aktuální trendy však ukazují jejich využití i v jiných částech interiéru, mají své místo v obýváku a dostávají se i do ložnic.

Příjemné na pohled i na dotek

Už dávno totiž neplatí, že dlažba či obklad jsou studené a „sterilní“. Využijte podlahové vytápění a užívejte si příjemně hřejivý pocit pokaždé, když se vaše noha dotkne podlahy. Vybírat můžete z motivů obkladů a dlažeb, které lahodí oku a jsou příjemně hřejivé už na pohled. Vyberte ty, které dokonale doplní celý interiér.

Dospělý interiér

Vyberte si barevně takové povrchy, které ladí a podtrhnou atmosféru celého prostoru. Příjemně dospělé interiéry, které nekřičí výraznými barvami ale nadčasovostí a útulností jsou to pravé pro ty, kteří nestojí o přílišnou pozornost.

Porcelaingres Concrete

Marconi Factor

Marconi Traffic

Útulně pomocí dřeva

Dokonale útulný interiér dokáže vytvořit dřevo nebo jeho zdařilá imitace. V nejrůznějších odstínech a s kresbou na dotyk tak věrnou pravému dřevu neuvěříte, že jde o dlažbu. A v tom je dlažba Fineza Timber Design opravdu mistr!

Jako v hotelu

Jako by inspirované hotelovými apartmány jsou ložnice s integrovanou koupelnou, tam můžete pomocí dlažby či obkladu chytře spojit celý interiér a opticky ho zvětšit. Co vy na to? Šli byste do toho?

Sintesi Planet

Kale Provenza

Probuďte své hravé já

Milujete komiksy? Kreslené postavičky? A co takový kocour Felix? Říká vám něco? Je to dokonalý rošťák, který přinese hravost kamkoliv vkročí. Třeba i do ložnice nebo dětského pokoje díky dlažbě Del Conca Felix.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.