HRAVÉ OBKLADY A DLAŽBY

Popusťte uzdu fantazii. Přeneste se zpět v čase do dob, kdy věci okolo nás ožívaly, kdy jsme si hráli a vnímali úplně jiný rozměr světa okolo nás. Barvy, postavičky z kreslených seriálů, pohádek ožívají i na zdech v podobě originálních veselých obkladů. Ať už zařizujete koupelnu pro své nejmenší, nebo chcete v koupelně vytvořit prvek, který bude bavit i děti, je kam sáhnout. Inspirujte se u nás.

“Vstávat a cvičit”

„Vstávat a cvičit“… kdo by neznal tuhle nesmrtelnou větu, kterou Bob budil Bobka každé ráno… legendární večerníček, který zasáhl celé generace teď rozehrává svou partii i na zdech díky sérii obkladů Rako Play.

Felix pro fajnšmekry

Neposedný kocour Felix je už pro větší znalce. Tenhle nenapravitelný rošťák to teď může rozjet ve velkém i u vás doma. Ať už v koupelně, kuchyni, originálně v ložnici nebo obývacím pokoji… v barevném provedení nebo v černobílé variantě pak vytvoříte tak originální interiér, že návštěvy budou zírat a dobrá nálada je zaručená.

Pro princeznu jako stvořené

Jako z pohádkového zámku je vystřižené stylové řešení Romantická koupelna. Romantické barvy, světlé tóny, drobný květinový vzor nebo mašličky a zdobné stříbrné prvky jsou v tomto stylu to pravé. Koupelna jako pro princeznu.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.