Obklady a dlažby s antibakteriálním povrchem: Sbohem bakterie a plísně!

Do boje s bakteriemi a plísněmi můžete vyrazit vybaveni kartáčem, rukavicemi a čistícími prostředky, nebo… nebo elegantně a chytře s využitím antimikrobiální technologie? Co to je? A chci to vůbec? Věřte nám, že až uvidíte, o čem je řeč, už nebudete do své koupelny nic jiného! Vše podstatné o dlažbách s antibakteriálním povrchem najdete na našem webu.

Projděte si konkrétní informace například o novince v našem sorimentu, sérii Eterna od Ragno, která bojuje s bakteriemi a viry s pomocí stříbra!

Sérií Eterna můžete vybavit celou koupelnu, od podlahy po strop! Najdete v ní dlažbu i obklady ve třech pískových odstínech, které v hrubším mramorovém provedení jako by evokovaly mušle. Vyberte si dokonale hladký povrch nebo zvolte jemně reliéfní, prostě takový, jaký je vám příjemný. Díky technologii StepWise dlažbu snadno vyčistíte, i když zvolíte tu s vyšší protiskluzností.

S dotekem stříbra pak zastavte růst bakterií a hub na povrchu obkladů a dlažeb. To všechno díky technologii CleanOut. To je to, co sérii Eterna dělá tak jedinečnou. Na jejím povrchu dochází ke snížení bakteriální zátěže až o 99,9%, tím dochází i k zastavení nepříjemných pachů! Všechno to je jednoduše díky iontům stříbra, které série Eterna obsahuje. A jak známo, stříbro působí přímo na organismus bakterií, brání jim v přežití a reprodukci.

Tak co? Ještě přemýšlíte, jaké obklady a dlažbu použijete do své koupelny? My už máme jasno!

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.