Katalog Koupelny 2021/2022. Už ho máte?

Přinášíme vám novinky z koupelnového světa na jednom místě. Ať už jde o dlažbu a obklady, které určují základ stylu, o nový koupelnový nábytek, baterie nebo třeba jen o doplňky, které doladí celkovou atmosféru. Zařiďte si koupelnu přesně podle vašich potřeb díky nejširší produktové nabídce. Připomeňte si s námi příběh SIKO rodiny, oslavili jsme společně letos již 30. rok! Katalog najdete na našich prodejnách nebo si jej prohlédněte online.

Zasloužíte si relax

Jedna z letošních novinek, která následuje oblíbený trend přírodních materiálů. Důmyslně nakombinované plochy v podobném barevném tónu,  nicméně na dotek rozlišných, to je kouzlo Dřevěné koupelny. Textury jsou zásadním faktorem, který určuje jinak barevně neutrální interiér. Neotřelý půvab prostoru dodávají použité lamely. Efekt lamel umocňuje také obklad Japon roble.

Dotek tropů

Nejen v koupelnách vévodí stěnám inspirace tropickými květy a rostlinami. Vytvořte silný kontrast tak, že nakombinujete výrazné motivy s neutrálními barvami – bílou a dřevem. Vítejte v Tropical koupelně. Rázem se ocitnete v džungli, tropickém pralese… nebo botanické zahradě. Dominantou celého prostoru jsou obklady Shiro Bloom.

Vyjádřete svůj osobitý styl

Zahalte svou koupelnu do kamene. Vdechněte jí punc luxusu a elegance. S dotekem pastelových barev získá koupelna na půvabu. Postavte ji na kontrastu struktur a originalitě snad každého kousku kamene. Navíc, kdo se bojí, že v kombinaci se sklem a černými prvky, by taková koupelna působila příliš chladně, příjemně zjemní celý dojem právě vhodně použitými pastelovými tóny. Třeba umyvadel SAT Infinitio.

Již 30 let s vámi…

V pátek, 15.3.1991 jsme v Čimelicích otevřeli první SIKO PRODEJNU. A těch 30 let byla jízda a neuvěřitelné dobrodružství… celý příběh čtěte také na stránkách našeho katalogu.

#inspirujemevsimcodelame

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.