Originální interiér v minimalistickém stylu – jak na něj

Podstatou minimalismu je, mít a používat jen to, co doopravdy potřebujete. Vyřaďte ze svého hledáčku krátkodobé trendy, tedy to, co budete potřebovat jen dočasně… otevře se vám tak cesta k dlouhodobě udržitelnému interiéru, který dýchá a ve kterém se nenachází nic navíc. K tomu patří i výběr vhodného vybavení a také obkladů a dlažeb.

TIP č. 1 – propojujte místnosti

 

 

Vzájemné propojování dvou místností, především kuchyně a obýváku, je stále oblíbenějším trendem. Ten kdo vaří, je v neustálém kontaktu se zbytkem rodiny. Na propojení místností má pak velký vliv i použití stejné podlahové krytiny, v našem případě dlažby, která se prolíná v obou místnostech a objevuje se jak na podlaze, tak na zdech. Inspirujte se dlažbou FS Patchworks. Zkuste ji využít i v jiných místnostech, jako spojující prvek celého interiéru.

TIP č. 2 – využijte prostor na maximum

 

Ateliér? Obývák? Pracovna? Jídelna? Možná všechno dohromady… Nejen oblíbené loftové bydlení přímo vybízí k multifunkčnímu využití prostoru.

Dlažba by pak měla splňovat ty největší požadavky a měla by zvládnout předpokládané zatížení. A pokud nezatíží peněženku, je to příjemné plus. Atelier S od Sintesi je vhodná do interiéru i exteriéru, takže si můžete být jistí, že vydrží opravdu hodně!

TIP č. 3 – minimalistický neznamená nudný

 

 

To, že je prostor minimalistický neznamená, že je bez jakýchkoliv vzorů, originálních prvků. Naopak! Originální prvky jej oživují a dodávají “šťávu”. Využijte retro prvky jako nadčasové doplňky. I kuchyně v retro stylu se v minimalistickém duchu dá realizovat. V naší nabídce najdete rustikální retro kuchyně nebo obklady a dlažbu s originálním vzorem. Líbí se vám série Comfort C?

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.