Relax, který si zasloužíte!

Dřevo, nadčasový materiál, který nikdy nevyjde z módy. Dodá koupelně punc výjimečnosti, prostor zkrášlí a pocitově zateplí. A o to nám v koupelně jde především. Nechceme sterilní chladné místo, naopak, toužíme po svém koutku klidu a relaxu, ve kterém nám bude po náročném dni hezky. Teprve pak si své chvíle v koupelně naplno užijete. Představujeme naši Dřevěnou koupelnu.

Harmonický prostor v neutrálních odstínech

Nemáte rádi křiklavé prvky? Tak jste tu správně. V Dřevěné koupelně hrají prim světlé neutrální odstíny, které z podstaty působí měkce, zabydleně a domácky. A víte co? Taková koupelna nestárne, prostě nikdy nevyjde z módy. A jaký trik použili naši designéři v této koupelně? Odvážně kombinují plochy ve stejném barevném tónu, ale odlišných na dotek.

NÁŠ TIP: důležitým faktorem, který zásadním způsobem ovlivňuje vyznění barevně neutrálního interiéru, jsou textury. Různé povrchy nedovolí prostoru, aby působil ploše, dělají jej zajímavým a vytváří příjemnou atmosféru. Zkuste to!

Koupelna jako stvořená pro…

To je přece zbytečná otázka. Je vytvořená pro každého. Každého, kdo miluje relax a wellness. Dřevěná koupelna dýchá útulností, pohodou, příjemnou atmosférou. Nemalou zásluhu na tom mají především použité obklady ze série Comfort G Beige, obklad lamelového vzhledu je JAPON ROBLE.

Na originalitě celému prostoru přidávají i umyvadlová a vanová baterie ze série Fusion od Swiss Aqua Technologies, ty, keré jsme použili v této koupelně mají originální páky z bílého skla. Sladíte tak koupelnu do posledního detailu. Za zmínku stojí i deska se zabudovaným umyvadlem Salgar Compakt v dekoru betonu.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.