KUCHYNĚ SNŮ: jde to!

Toužíte po stylové kuchyni, takové, ve které se budete cítit dokonale, bude přesně odpovídat vašim požadavkům a co víc, padne přesně vašemu srdci? Prostě krásná, stylová a přitom funkční? Troufáme si říct, že přesně to najdete u nás. Naši designéři sledují trendy a přesně podle nich kuchyně navrhují. Navíc nezapomínají ani na funkčnost a praktičnost. Připomeňte si s námi 4 stylové kuchyně z naší nabídky.

Jako na dovolené ve Francii

Přesněji ve francouzské Provence, která je provoněná levandulí… romantika až na půdu. A přesně taková je naše Provence kuchyně.

Naši designéři vsadili na bílý povrch s vlisy na dvířkách. Kombinuje ji s pracovní deskou v dřevěném designu. Základem je dostatek úložného prostoru v kredencích, otevřených či prosklených poličkách. Kuchyni doplňte tradičními materiály, jako je plátno ve formě utěrek či prostírání, vystavte příborník, do prosklených dóz dejte potraviny. Barvy fialové či lila na drobných květinových vzorech jsou tím pravým pro romantické duše. A nezapomeňte na levanduli v květináči, ať si vůni Provence připomínáte dnes a denně.

Rustikálně rustikální

Venkovský, tedy rustikální styl pronikl i do městských bytů. Dýchá tradicí, útulnem a pohodlím. Country kuchyně opět staví na bílém dekoru dvířek s vlisy, kombinuje je s odstíny hnedé, terakotou, odkrytými cihlami na zdech. Pokrok nezastavíš, a tak, i když spotřebiče v takové kuchyní mají retro vzhled, nic jim to neubírá na funkčnosti a technologiích, inspirujte se.

Z materiálů opět hrají prim ty přírodní či klasické, jako je plátno, lněné látky, vzory drobných květin. Stejně jako u Provence kuchyně, i zde se dokonale hodí dózy s potravinami, bylinky v květnících.

Inspirace všude kolem nás

Přírodní styl by měl být současně i co nejpřirozenější. Aby dokonale vynikly kresby přírodních materiálů či jejich imitací, musí být celá kuchyně co nejjednodušší a nejčistší. Jednoduché tvary, přírodní barvy, nic křiklavého. Dokonalý efekt vytvoří kamenné či břidlicové povrchy v chladných odstínech. Ty doplňte teplými tóny dřevin s dokonalou kresbou a máte hotovo, Přírodní kuchyně.

Přírodní styl je o květinách, ať už těch květináčích či řezaných do vázy. Oživte s nimi kuchyňsku linku. Uvidíte, že zvednou náladu každému, kdo do kuchyně vstoupí.

Hygge do každé rodiny

Pojem hygge snad už ani vysvětlovat nemusíme. Tenhle trend se před pár lety usídlil v interiérech a jen tak z něj nesleze, byť se o tom čas od času pokouší jiné hitovky. Kouzlo útulna, čistota tvarů a nadčasovost jsou to, na čem tento trend staví. A naši designéři to dobře vědí a vytvořili Skandinávskou kuchyni.

Dopřejte si vše dobré, po čem toužíte. Vytvořte útulný a funkční prostor, ve kterém se budete scházet se svými blízkými, společně připravovat dobroty a společně nad nimi také hodovat.

Stylu vévodí bílá barva kombinovaná s dekorem dubu. Proto ta nadčasovost, taková kombinace se totiž jen tak neokouká. A protože na venek je taková kuchyně zcela jednoduchá, doplňte ji technickými vychytávkami jako je třeba bezdoteková dřezová baterie.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.