S jarem popusťte uzdu fantazii

S přibývajícími slunečnými dny jako by se nám všem vlila nová krev do žil. Přichází období renovací, úklidů, předělávek. Barevné inspirace jsou všude kolem nás, stačí otevřít oči a sledovat barvy, které nám příroda přináší. Tam se inspiroval i výrobce CIR s novou kolekcí dlažeb Key West. Exkluzivně je najdete pouze u nás.

ZELENÁ NEBO TYRKYSOVÁ HRAJÍ PRIM

 

 

 

 

Tyrkysové odstíny moře, mořské vodní hladiny, krásně zelenkavé barvy probouzející se přírody se promítají do jednobarevných dlažeb i dekorací. Oživte s nimi třeba i koupelnu, nezapomeňte je kombinovat s přírodními prvky, dřevo, mořské dekorace, které jste si přivezli z dovolené, zkuste po nich zapátrat.

Dokonalým prvkem bude i deska pod umyvadlo v masivním provedení. Najdete ji v našem stylovém řešení Přírodní koupelna.

V BARVĚ PÍSKU A SKÁLY

 

 

Zemité odstíny béžové a šedé, jako by se inspirovaly na pláži, pískem a skálami všude kolem. Představujeme je jako obklad či dlažbu v kuchyni a v dalších obytných místnostech. Působí příjemně teple a vytváří útulný prostor.

VÝRAZNÉ DEKORY A VZORY

 

 

Originální kresby a prvky si nacházejí své místo i v kuchyních. Kombinací tón v tónu nemůžete šlápnout vedle. Oživit prostor za kuchyňskou deskou nemusíte zákonitě jen pestrými barvami. Odvážné vzory udělají stejnou službu a navíc se stanou dokonalým nosným prvkem a duší celé kuchyně.

Kombinujte matné povrchy s těmi odvážně vykreslenými. V koupelně se stanou neodolatelným středobodem. Černobílé varianty vzorovaných dlažeb se hodí i na zeď.

Inspirujte se, u nás najdete rose gold koupelnové baterie  i baterie v retro stylu.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.