Takhle vypadají nejnovější koupelnové trendy roku 2024. Který si vyberete?

Jak vypadají žhavé koupelnové trendy pro rok 2024 a co by vám nemělo ve vaší moderní koupelně rozhodně chybět?  Sledujeme pro vás inspiraci pro koupelny a koupelnové novinky doma i ve světě. Podívejte se, co nyní hýbe světem koupelen, jaké styly, barvy a materiály vedou. Co byste si pořídili do své nové koupelny?

Kámen a dřevo to jistí

Kámen v koupelně rozhodně není nuda. Jeho originální kresba a nadčasovost neztratí svůj glanc po desetiletí. Přírodní materiály a jejich dokonalé imitace mají v koupelnách neotřesitelnou pozici. To si můžete být jisti!  Pokud si právě teď zařizujete novou koupelnu, neváhejte sáhnout po obkladech a dlažbách v designu kamene. Největší oblibě se těší výrazný mramor v různých barevných kombinacích. Kamennou koupelnu si můžete i zařídit v neutrálních béžových barvách a jednoduchém designu, který nebude nikoho rušit. Design a atmosféru takové koupelny lehce naladíte např. do středomořského stylu. Máte raději tmavší barvy? Pak zvolte kámen v temných, černo-hnědých tónech s výraznou kresbou a vytvořte si z vaší koupelny soukromé wellness. V kombinaci s designem dřeva pak vytvoříte nesmrtelnou kombinaci. Váš koupelnový prožitek se tak promění v nekonečný a hluboký relax.

Zemité barvy

Nejpopulárnější barvy pro rok 2024 se ponesou v zemitých, přírodních tónech a nadále si neochvějně drží své pevné místo v trendy koupelnách. Není se čemu divit, na stěnách, koupelnovém nábytku nebo i sanitární keramice vypadají elegantně a skvěle se kombinují. Barvy jako písková, béžová, cotto, žlutá nebo zelená, vám v moderní koupelně rozhodně nesmí chybět. Oživit barevně neutrální koupelnu snadno můžete pomocí barevného umyvadla nebo výrazné umyvadlové baterie. Kontrast, který tak vytvoříte, vnese do koupelny dynamiku.

Elegantní travertin

Travertin se už ve starověku používal pro stavbu budov nejvyššího významu. Přináší s sebou minimalistický přepych.  “Tichý luxus”, který nekřičí, a přitom vás dokonale obklopuje, vnímáte ho každým kouskem vašeho těla. Jakmile se ocitnete v místnosti, kde je použit travertin, vše ztichne a vy se okamžitě přenesete do světa elegance a noblesy. Přesně takový svět, nejen ten koupelnový, si můžete zařídit i u sebe doma. Travertin hlásí comeback a vy si můžete plnými doušky užívat tento fascinující kámen kdekoliv v interiéru, nejen v koupelně.

Kov a industrial  

Představte si staré otevřené prostory, kde se na odiv vystavují plechové pláty a cihly, na kterých se podepsal zub času. A právě tato surovost a opravdovost dává i moderním interiérům kouzlo skutečnosti.  Kov a metal design je hot trend. Velkoformátové keramické dlažby imitující starý rezavý kus plechu, do kterého se promítají přírodní barvy v hnědých, béžových a zelených tónech, mají zkrátka originální šmrnc.  Příznivci industriálního stylu mají zelenou – odhoďte zábrany a směle do toho.

Nenechte si ujít nejnovější inspiraci pro koupelny a žhavé trendy v interiérových stylech. Sledujte naši on-line galerii koupelen, kde najdete vždy ty nejnovější trendy a kombinace, které vám nedají spát.

Inspirujte se trendy

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

NOVÁ KUCHYNĚ DO VÁNOC

S námi může mít novou kuchyni na míru do Vánoc, včetně rychlé a spolehlivé montáže. Stačí, když si novou plánovanou kuchyni u nás objednáte do 31. 10. 2023. Vše spolehlivě stihneme.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

NOVÁ KUCHYNĚ ZA MÍŇ

Snížili jsme ceny kuchyní, natrvalo. Právě teď u nás pořídíte novou kuchyni na míru za nižší cenu, a k tomu vám přidáme ZDARMA MONTÁŽ A NÁVRH kuchyně.