Tipy na zařízení obývacího pokoje pomocí moderního nábytku

Obývací pokoj je centrem dění v našich domácnostech. Je to místo, kde se potkáváme s rodinou, popíjíme kávu s přáteli nebo čteme naši oblíbenou knížku. Stylový nábytek do obýváku prostě patří a pomůže navodit tu správnou útulnou atmosféru u vás doma.

Při výběru nábytku do obývacího pokoje je důležitá nejen útulnost, ale i funkčnost. Je tedy třeba se soustředit nejen na vyváženou kombinaci barev a dekorů, ale i na praktické zvolení úložných prostor s ohledem na prostor, kterým disponujete. Prakticky řešený nábytek by měl nabídnout dostatek úložného prostoru, a přitom zanechat pokoj vzdušný.  Jak by tedy měl takový moderní a stylový nábytek vypadat?

Obýváková stěna v novém kabátu

Otevřený, vzdušný koncept bydlení je trendem současné doby. A tomu se přizpůsobil i vzhled a design nábytku do interiéru.  Místo velkých kusů nábytku sáhněte raději po otevřených policích a regálech, které opticky zvětší prostor.  Dostatek úložných prostor vyřešte taburety s úložným prostorem, stylovou komodou a otevřenými policemi a regály, na kterých krásně vyniknou rámečky s fotografiemi, svíčky nebo sbírka vašich oblíbených knih. Prosklené vitríny nahradily odlehčené kompaktní kusy nábytku, které vkusně doplňují prostor okolo televize. Těžké obývákové sestavy téměř přes celou stěnu od podlahy až po strop jsou už také dávno minulostí. Stále populárnější je propojení obývacího pokoje s kuchyní. Proto se nabízí vybrat nábytek do obýváku i kuchyňskou linku ve stejných barvách a dekorech.

Vsaďte na moderní bílý nábytek

Toužíte po nadčasovém nábytku, který prosvětlí váš interiér? Pak určitě sáhněte po bílém minimalistickém nábytku. Bílý nábytek patří mezi stálice v interiérech a nikdy s ním nesáhnete vedle. Díky řadě modulárního nábytku Elements si vyberete praktické skříňky a zásuvky nejen do obývacího pokoje. Ve stejném designu si můžete naplánovat kuchyni, pracovnu, nábytek do koupelny i chodby či zádveří.  Řada Elements nabízí širokou nabídku skříněk, zásuvek s tichým zavíráním i otevřené horní police. Bílá dvířka můžete kombinovat s hřejivým dekorem dřeva nebo elegantním břidlicovým vzorem.

Náš tip: Seznamte se s konceptem bílého nábytku Elements. V našem on-line plánovači si můžete jednoduše naplánovat kuchyňskou linku Elements a využít stejný design skříněk i pro nábytek v obýváku. Elegantně tak zařídíte váš domov do jednotného stylu.    

Trendy barvy a dekory nábytku

I váš obývací pokoj si můžete zařídit v moderních a stylových barvách. Na nábytku kombinujte dekor světlého nebo tmavého dřeva s trendy bílou, šedou nebo antracitovou barvou. Sáhnout ale můžete i po moderní obývákové sestavě ve výrazných barvách, jako je lahvově zelená nebo po designu surového betonu, který bude působit v interiéru až industriálním dojmem. K dokonale sladěnému interiéru pomůže propojení designu nábytku s designem kuchyňské linky Naturel Living. Kombinací vyfrézovaných dvířek a výrazného dekoru dřeva docílíte rustikálního stylu nábytku. S řadou Naturel Living si ale vytvoříte i moderní obývákovou stěnu v pastelových nebo výrazných sytých barvách. Nábytek do obýváku, stejně tak i kuchyňskou linku vám pomůžou naplánovat na míru naši konzultanti. Můžete si vybrat i z nejoblíbenějších obývákových sestav, které pro vás vybrali naši designéři dle aktuálních trendů.

Luxusní nábytek do obývacího pokoje

Pokud toužíte po opravdu luxusním obývacím pokoji, pak právě pro vás je řada nábytku Naturel Art. Nábytek Naturel Art povýší váš domov na designový sebevědomý interiér, kterým se prolínají čisté linie a prémiové materiály nejvyšší kvality. Vsaďte na bezúchytkový nábytek, který působí kompaktně a minimalisticky. Kus elegance vašemu obýváku vdechne propojení kontrastních tmavých barev v provedení super lesk nebo mat s designem dřeva.

Naplánujte si do obýváku nábytek na míru

Váš obývák si můžete naplánovat sami, v pohodlí vašeho domova. Využijte k tomu náš plánovač nábytku na míru. V plánovači můžete vybírat z desítek nejoblíbenějších barev a dekorů pro váš domov. Jednoduše si tak naplánujete atypickou skříňku, díky které využijete váš prostor na maximum a získáte tak dostatek úložného prostoru přesně dle vašich potřeb. Sestavit si můžete jak nábytek do obýváku, tak i do koupelny nebo zádveří ve stejném dekoru.

Zalíbila se vám možnost propojit design nábytku v kuchyni, obývacím pokoji i koupelně, do jednotného stylu? Naši konzultanti jsou připraveni vám pomoci s plánovaním vašeho interiéru, stačí si sjednat schůzku.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.