Trendy koupelnový nábytek s 3D efektem

Sháníte nábytek do koupelny, který bude praktický a zároveň trendy? Výběr koupelnové skříňky nepodceňte. Správně zvolený koupelnový nábytek vám zajistí nejen dostatek úložného prostoru, ale navíc podtrhne styl celé koupelny. Co právě teď hýbe světem nábytku?

Koupelnová skříňka s efektem lamel

Zapomeňte na nudný bílý nábytek. To, co vaši koupelnu stoprocentně rozzáří, je designový nábytek s 3D efektem. Přesně takový je nábytek Naturel Savona, který vdechne vaší koupelně šmrnc. 3D efekt dvířek připomíná dřevěné lamely, které jsou velmi trendy a propisují se do všech částí zařizování interiérů. Koupelna tak rozhodně nesmí být pozadu. Dřevodekor navíc celou koupelnu zútulní. Pokud tedy toužíte po opravdu stylové koupelně, tento trend lamel by vás neměl minout.

Náš tip: Nábytek v dekoru dřeva kombinujte s obklady v designu betonu – docílíte tak nadčasového a moderního vzhledu celé koupelny.

Čisté linie a minimalismus

Propojte aktuální hot trendy a umírněný minimalismus. Přesně tak bude fungovat koupelnový nábytek Naturel Savona v bílé barvě. Díky prolamovaným 3D dvířkům a bílému lesklému povrchu vaši koupelnu takový nábytek oživí, přitom se stále ponese v duchu minimalismu a jednoduchých linií. Jednoduchý nábytek se pak skvěle hodí k výraznějšímu designu obkladů, jako je například série Praline, která se nese v designu noblesního mramoru.

Stylový nábytek i pro malou koupelnu

I v malé koupelně s nábytkem Naturel Savona uděláte parádu. Vybrat si totiž můžete malou koupelnovou skříňku s umyvadlem nebo tu, která je určená pro umyvadlo na desku. Abyste získali dostatek úložného prostoru i v malé koupelně, sáhnout můžete po nízké doplňkové skříňce, kterou můžete zavěsit vedle zrcadla, ale i v blízkosti toalety. Schováte tak všechny nezbytnosti, které potřebujete k vaší každodenní koupelnové rutině. Vše bude mít své místo a nic nebude narušovat celkový vzhled koupelny. Do malé koupelny vždy volte spíš světlé barvy. Do malého prostoru se skvěle hodí i modulární nábytek Stilla, který si poskládáte přesně podle vašich představ a možností.

Náš tip: Nezapomeňte omrknout další řešení malé koupelny, kde najdete inspiraci i pro váš prostor.

Zaujal vás koupelnový nábytek Naturel Savona? Toužíte po další inspiraci? Projděte si naši on-line galerii nábytku, kde najdete nálož inspirace koupelnového nábytku pro každý prostor.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.