Vany. Chtějte jen to nejlepší

Značku Swiss Aqua Technologies netřeba představovat, pravidelně vás o ní informujeme. V jejich nabídce najdete samé pecky. A vany? Ty v SAT rozhodně umí. Takové, ve kterých si užijete jak luxus plné vany a dlouhé koupele, nebo i příjemnou sprchu. Nebo si vyberte dokonale odtlumený model, který jsme pro vás i sami otestovali. Mrkněte na video na konci článku, nebudete věřit vlastním očím.

Vana Fusion

Z oblíbených tvarů a osvědčené klasiky van RAVAK vychází model Fusion. Je to jedna z nejprodávanějších van a tímto titulem se pyšní právem. Užijí si ji totiž jak milovníci plné vany, tak zarytí „sprchovači“. Vana má ploché dno a kolmé stěny, takže v kombinaci se vhodnou vanovou zástěnou zajistí ničím nerušený zážitek i ze sprchování. Její čisté linie osloví každého, kdo nedá na vany dopustit.

Vana Vivien

Na vývoji modelu Vivien se podíleli zkušení odborníci z Kaldewei. Oproti Fusion je Vivien oblejší, tradičnější. Osloví každého, kdo nemá rád experimenty. I tak ale přináší i něco navíc. Je to model Silent+. Jak název napovídá, tady jde o ticho. Snížení hlučnosti při koupeli je zaručené.

Další dokonalostí tohoto modelu je materiál, ze kterého je vana Vivien vyrobená. Jde o smaltovanou ocel odolnou vůči chemickému i tepelnému namáhání. To samo o sobě může znít trochu nudně, ale schválně… myslíte si, že vana přežije dopad bowlingové koule, drátěný kartáč? Nebo, že zvládne, když si na ní opečete buřty? Obyčejná vana to po takových zásazích má rovnou spočtené… Vivien to zvládne bez poškození.

Nevěříte? Věřte! Uvidíte to na vlastní oči…

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.