Dokonalý zážitek u bazénu

Na léto jsme se už načekali až až. Konečně to vypadá, že teplé počasí nám vydrží a tím ožije i okolí našich bazénů. Udělejte z něj stylovou SPA zónu jak se patří.  Spíš než po přírodních materiálech, sáhněte po keramické dlažbě. Zaručí vám odolnost i stálost barev. Aby prostor působil kompaktně, hledejte takovou dlažbu, která přináší i další prvky, jako schodovky, odtokové prvky či přelivové hrany. Vybrali jsme za vás to nejlepší z naší nabídky.

Dřevěný design i imitace kamene

Exagres Natura je možností, jak dokonale skloubit bazénový prostor s dřevěnými prvky. Využít ji můžete doma i v okolí bazénu a sladit tak celý prostor v jednom stylu. A když celý prostor, myslíme i třetí rozměr – prostor bazénu samotného.

Texturu cementu a betonu pak využívá Exagres Opera. Přináší barevnou paletu od slonové kosti až po tmavě šedou. Sladit tak můžete prostor podle svého vkusu, ať už ji využijete uvnitř, venku nebo v bazénu.

Elegantní siláci

Tak bychom mohli nazvat 2 cm dlažby. Série Anversa a Vignoni jsou malou ochutnávkou toho, co u nás v této tloušťce najdete. Dlažby o této tlouštce se těší v současnosti neuvěřitelné oblibě, hlavně pro jejich odolnost. Nezapomínejte hlavně na protiskluznost! Ideál je v rozmezí R11C a R12C.

A čím vás tito siláci rozhodně oslní? Jsou to vychytávky, které nabízí, schodovky, odtokové žlábky a to všechno ve stejném designu. Společně s dlažbou pak zajistí, že váš bazén bude opravdu elegánem sladěným do posledního detailu.

 

Série Arké, kterou jsme použili ve stylových koupelnách Wellness a Dřevěná, přináší v dřevodekoru možnost 2cm dlažeb. Inspirujte se i zde.

 

 

 

 

 

“Keramická dlažba je bezesporu skvělou volbou pro okolí bazénu. Splňuje všechny požadavky, které je potřeba při použití kolem bazénu dodržovat – vysokou protiskluznost, odolnost i barevnou stálost.”

Blanka, Product Manager SIKO

blanka text

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.