Vlevo nebo vpravo? Aneb jak se rozhodujeme při nákupu.

 Inovujeme SIKO prodejny do nového konceptu, podle teorie hemisfér.

Jak se u nás v Siku zákazníci cítí, je pro nás velmi důle­žité. Proto jim chceme nabídnout vždy něco navíc. Se zapálením hledáme nové způsoby jak vytvořit ta­kové prostředí, které bude co nejpříjemnější. Jednou z cest je inovace našich prodejen podle teorie lidských HEMISFÉR.

 Levá nebo pravá?

Zmapovali jsme zákaznické cesty, které popisují chování našich zákazníků v různých fázích nákupního rozhodo­vání.

Podle teorie levo-pravého mozku řídí každá jeho hemisféra rozdílný typ myšlení. Každý z nás upřednostňuje při svém běžném, každodenním fungování jednu z nich. A stejně tak zákazník v různých fázích nákupu. Každý má různé potřeby i očekávání.

Nový prodejní koncept je koncipován právě tak, aby korespondoval s touto teorií fungování mozku a cesta zákaz­níka po prodejní ploše byla co nejpřirozenější jeho potřebám v danou chvíli.

Komfort, prosím!

V novém obchodním konceptu jsme využili nejnovějších pohledy na psychologii rozhodování. Klademe důraz na zákaznický komfort, služby a zároveň na moderní vzdušný nákupní prostor. Víme, jak je zařizování útulného domova pro každého zásadní a velmi důležitá záležitost. Aby zákazníci mohli nerušeně řešit vše potřebné okolo plánování své nové koupelny a kuchyně, součástí nových showroomů jsou i velmi komfortní, oddělené zóny, kde mohou s našimi odborníky, konzultanty prodiskutovat vše potřebné pro svůj projekt.

Jako zákazník, každý v zásadě hledáme jednoduchá řešení

Nikdo se nechce dostávat do složité rozhodovací paralýzy, stát bezradně před obtížnou volbou uprostřed tisíců produktů. Díky vystaveným uceleným koupelnám i kuchyním má zákazník možnost načerpat bohatou inspiraci a prohléd­nout si, jak by mohla reálně vypadat jeho nová koupelna či kuchyně snů. Navíc stylově zařízená.

Aby zákaznický zážitek byl opravdu do­konalý, stylově zařízené koupelny jsme dekorovali ve spolupráci s českou značkou kosmetiky Manufaktura a např. v koupelně zařízené v Provence stylu na vás dýchne vůně všudypřítomné levandule.

Přijďte se podívat, načerpat inspiraci do některého  z našich nově zmodernizovaných showroomů. Máme co ukázat.

Těšíme se na vaši návštěvu

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.