Trendy 2020 ve světě kuchyní

Kudy se ubírají nejnovější trendy kuchyní? Jaké barevné tóny se tentokrát propašovaly do trendové palety barev?

Trendy 2020 ve světě kuchyní :

  • Tmavé tóny barev vládnou. Trend spíše tmavších tónů převládá, populární jsou dřevodekory. Nově se objevují dekory dřeva v antracitové a černé barvě.
  • Bílá stálice. V českých domácnostech stále nejoblíbenější a nejpopulárnější barva kuchyně.
  • Pastelový záblesk. I do kuchyňského světa se propašoval trend pastelových tónů zelené, tyrkys/aqua a rouge/korálová červená
  • Žádný oslnivý lesk, naopak super mat. Povrch skříněk vyladili natolik, že otisk ruky nezanechá na povrchu žádnou skvrnu.
  • XL skříňky. Stále větší oblibě se těší kuchyňské skříňky s označením „XL“ – tedy zvýšené, s větším objemem, do kterých uschováte více potřebných věcí a zároveň vytvoří dojem obývákové stěny.
  • Kuchyně = multifunkční prostor.  Propojení kuchyně s obytným prostorem domu/bytu a její multifunkční zařízení je samozřejmostí. Zkrátka kuchyně se už stala neodmyslitelným srdcem domova.

Vizualizujte nápady na vaši novou kuchyni. Jednoduše a stylově.

Vyzkoušejte interaktivní zážitek s naším novým 3D plánovačem kuchyní. Díky zbrusu novému plánovači se můžete z inspirativních obrázků kuchyní na našem webu přepnout rovnou do konfigurace nebo plánování té, která se vám líbí, Plánovač přináší nespočet možností, jak řešit prostor Vaší nové kuchyně snů, navíc stylově vyladěné.

Jediné, co musíte udělat, je zadat rozměry prostoru, kam plánujete novou kuchyni umístit. Pak už jen vybíráte podle vašich představ a vizualizujete vlastní nápady.
Během chvilky máte před sebou profesionální 3D vizualizaci vaší kuchyně snů, včetně nákupního seznamu.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.