Výhodná rekonstrukce panelákové koupelny. Jak vypadá a kolik stojí?

Všichni se chceme cítit doma dobře a spokojeně. Proto se snažíme naše domovy co nejvíc zvelebovat, ať bydlíme v rodinném domě nebo v panelákovém bytě. Právě rekonstrukce starších bytů v paneláku zažívá svou renesanci. Zbavujeme se nevzhledného umakartového jádra a starou koupelnu měníme v moderní oázu relaxace. Za kolik a jak výhodně se dá taková rekonstrukce panelákové koupelny pořídit?

Abychom vám rozhodování o rekonstrukci bytového jádra a koupelny v paneláku co nejvíce usnadnili, navrhli jsme pro vás, spolu s týmem našich designérů a stavebních odborníků, různá řešení panelákových koupelen. A to včetně rozpočtu za materiál i stavební práce. Podívejte se.

Investice do rekonstrukce koupelny se vyplatí

Vrhnout se do rekonstrukce koupelny v paneláku určitě není jen tak. Přebudování bytového jádra s sebou nese jistou časovou i finanční náročnost. Výsledek ale stojí za to a my vám s tím pomůžeme. Díky našim letitým zkušenostem z koupelnového světa a tisíci realizovaných koupelen dobře víme, co vše rekonstrukce koupelny obnáší a jak na ni.  Investovat do přestavby koupelny se vyplatí především proto, že si vytvoříte moderní a komfortní prostor pro váš relax. Navíc během rekonstrukce odstraníte i veškeré problémy, které vás při užívání staré koupelny mohou už delší dobu trápit. I když se může zdát, že se jedná o pouhé maličkosti, sami víte, jak vám nedostatečná izolace, zašlé spáry nebo nedovírající se dvířka u koupelnové skříňky dokážou užívání koupelny znepříjemnit. Díky rekonstrukci funkčnost koupelny zase může šlapat na 100 %. Navíc tím zvyšujete hodnotu vašeho bytu.

Náš tip: Přemýšlíte o rekonstrukci a stále váháte? Pošlete nám nezávaznou poptávku, my se vám ozveme a poradíme s detaily a postupem rekonstrukce.

Rozpočet rekonstrukce panelákové koupelny

Kolikrát už jste ve svém okolí slyšeli, že během rekonstrukce se ceny vyšplhaly pěkně vysoko a plánovaný rozpočet se tak během přestavby musel o dost navyšovat? S námi tomu tak není. Garantujeme pevnou cenu za rekonstrukci, už od samého začátku. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru víme, na co je potřeba se během rekonstrukce připravit, jaká úskalí mohou nastat a na co si dát pozor. A navíc vám zprostředkujeme developerské ceny na materiál, takže výrazně ušetříte – 30 % dolů.

Zapomeňte na zdlouhavé vybírání kompletního vybavení do koupelny. U nás si jednoduše vyberte z návrhů panelákových koupelen tu, která se vám líbí a na jedno kliknutí stáhnete kompletní seznam zařizovacích předmětů.  Ihned tak vidíte rozpis zboží i cenu. Jednodušší to snad už být nemůže. Vybrat si můžete i to, zda-li chcete pouze materiál nebo rekonstrukci komplet, včetně práce. S bouráním nebo bez bourání. Jasně a přehledně vidíte konečnou cenu za rekonstrukci a je na vás, pro jaké řešení rekonstrukce se rozhodnete.

Náš tip: Projděte si on-line galerii panelákových koupelen. Najdete zde koupelnu dle vašich představ?

Jaké bytové jádro je to vaše?

Nejste si jisti, jaký typ jádra máte u vás doma? Poradíme vám. A jednoduše to můžete zjistit i sami, podle rozložení umakartových příček. Právě jejich uspořádání odpovídá vždy tvaru určitého písmene. Tvar písmene = typ jádra. Pro inspiraci jsme do galerie panelákových koupelen vybrali ty, se kterými se potkáváme nejčastěji, tj. bytová jádra typu E, F, H, T.   Ať už je uspořádání koupelny jakékoliv, toaleta je většinou umístěna v oddělené místnosti. Většina typů panelákových jader umožňuje při rekonstrukci propojení koupelny a toalety. Celkový prostor koupelny se tím zvětší a vy tak máte více možností, jak koupelnové vybavení rozmístit.

Stylová koupelna přesně pro vás

Potřebuje vaše koupelna v paneláku hodit do nového kabátu? V tom nepřeberném množství designů, produktů a jejich funkcí nevíte, po čem sáhnout? Připravili jsme pro vás on-line galerii panelákových koupelen. Najdete zde, jak by vaše nová paneláková koupelna mohla vypadat. A na každé stránce jednotlivé koupelny si pak navíc stáhnete rozpis zařizovacích předmětů, který mi je vybraná koupelna vybavena.

Vyměňte i starou kuchyni za novou

Dejte sbohem zastaralé koupelně. Pořiďte si krásnou novou koupelnu bez starostí. Rekonstrukci bytového jádra můžete propojit i s novou kuchyní. Když už v malém bytě provádíte bourací práce, nabízí se vyměnit i starou kuchyni za novou. Nechte se inspirovat naším řešením panelákové kuchyně a bydlete jako v novém.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

Kaskáda slev pro krásné bydlení

Zařiďte si krásný domov. Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.

kaskada-slev-cz-hp slevy na koupelnu, kuchyni a další vybavení interiéru

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.