Vyjádřete svůj osobitý styl. Kombinujte kámen s pastely.

Při realizaci nebo designování svého domova hledejte inspiraci všude kolem sebe, hlavně v přírodě, která je inspirací plná. Stejně tak, jako naši designéři. Jednomu z našich prvních stylových řešení, Kamenná koupelna, jsme vdechli nový život. Díky kombinaci kamenných struktur a pastelových barev jsme vytvořili dokonale osobitý prostor. Prozkoumejte jej s námi.

Luxus ruku v ruce s elegancí

Kamenné struktury samy o sobě působí velmi elegantně. Originální kresba kamene a jeho odlišnost snad v každém kousku jsou uměním. Bojíte se, že kamenné struktury budou působit chladně a potemněle? Tyhle vaše obavy snadno rozptýlíme! Stačí koupelnu doplnit vhodnými materiály a barvami a tím studený dojem rozbít. Jako nosné prvky použijte sklo a černé detaily. Ty doplňte módními pastelovými tóny, které celý prostor doslova zjemní a zútulní. Nezapomínejte na příjemné ručníky a plédy v odpovídajících barvách, které jsou v koupelně absolutní nezbytností.

Doplňte koupelnu o květiny. Zelená je v dokonalém kontrastu s kamennými povrchy a odstíny, takže kýžený efekt inspirovaný přírodou je stoprocentně zaručený.

Pro gentlemany i romantické duše

Díky módním matným pastelovým prvkům pak můžete celý prostor variovat podle svých představ. Následovat můžete chladné tóny inspirované kamenem, využít můžete zemité tóny nebo naopak jemné pastelové odstíny v krémových či jemně růžových tónech. Široká barevná škála umyvadel na desku SAT Infinitio vám pomůže.

Tmavé odstíny pak vévodí i bateriím, ať už mluvíme o sprchové či umyvadlové, v obou případech se jedná o baterie z flotily SAT Dark.

A jaké, že obklady a dlažby hrají v tomhle stylovém řešení prim? Je to NOVINKA: dlažba série MUN a také obkladový kámen srubový.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.