Zorganizujte si koupelnu. Stylově a funkčně!

Znáte to, čím víc jste doma, tím víc přicházíte na to, co a jak by bylo třeba lépe zorganizovat. Jak jsou na tom vaše koupelny? Jste spokojeni s koupelnovým nábytkem a jeho úložným prostorem? Ne? Tak se vydejte s námi na cestu napříč našimi stylovými řešeními. Na své si tak přijdou jak milovníci retra, country stylu či moderního art deca…

Krása dřeva nejen na chalupu

Milujete dřevo v jeho surovosti a dokonalosti kreseb let a suků? Tak to si nenechte ujít koupelnový nábytek ze stylových řešení Country koupelna a Chalupářská koupelna. V prvním případě vás okouzlí masivní dřevěný nábytek v odstínu palisandr. Krásná kresba dokonalá i na dotek. Skříňka pod umyvadlo Naturel Country má prostornou hlubokou zásuvku a odkládací polici, doplnit ji doporučujeme o vysokou skříňku nebo stoličku.

Nábytek Naturel Solid v chalupářské koupelně kombinuje bukové dřevo s bílou zásuvkou. Doplnit jej můžete o umyvadlo dle vlastního vkusu. My doporučujeme Jika Art ve tvaru džberu.

Bílá klasika

V minimalistickém stylu, dokonalé bílé povrchy, funkční prvky i detaily, které oceníte. Ať už mluvíme o hluboké zásuvce a dokonalé skleněné desce skříňky pod umyvadlo Naturel Skandinavia ze stylového řešení Hygge koupelna.

Nebo máte rádi důvtipnost? Už jste viděli skříňku  pod umyvadlo OXO Multi z Tropical koupelny? Má chytře zabudovaný držák ručníku a neuvěřitelně příjemný matný povrch.

Vyznavači funkčního minimalismu se zamilují do skříňky Naturel Ratio v odstínu slonové kosti, kterou si naši designéři vybrali pro Mramor koupelnu. Dokonalým skvostem tak může být i u vás doma. Navíc díky tomu, že je skříňka dodávaná bez výřezů na umyvadlo, můžete ji použit i samostatně či libovolně kombinovat.

Odvážné kombinace nejen pro odvážné

Nemyslíme tím jen barvy, ale i koncept, který na první pohled do koupelny úplně nepatří. Nevěříte? Co třeba koupelnový nábytek z Beton koupelny? Ten totiž kombinuje tmavý kov a dekor dubu halifax v sérii Naturel Oxo. Kombinovat můžete skřínky s dvířky, zásuvkami či samostatné police. Úložného prostoru tak bude víc než dost.

 

Kdo se nebojí barev, může se pustit třeba do matně růžových tónů, které jsou dominantou stylového řešení Moderní Art Deco koupelna. I skříňka pod umyvadlo Naturel Art Deco se pyšní růžovými tóny a dokonale matným povrchem. Dvě hluboké zásuvky a zabudovaný držák na ručník zajistí, že budete mít po ruce všechno, co potřebujete.

Antracitové odstíny pak vévodí prostorné skříňce pod umyvadlo Naturel Ratio ze stylového řešení Metal koupelna. Opět ji dodáváme bez výřezů s můžete si tak odvážně kombinovat a skládat více skříněk k sobě. Půjdete do toho?

Zabrouzdejte i další nabídkou našeho koupelnového nábytku a inspirujte se. Zaručujeme, že najdete to pravé pro svou koupelnu!

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.