Zvelebte svou koupelnu na chatě nebo chalupě. Levně, rychle, jednoduše…

Chaty a chalupy se stávají čím dál tím víc naším nejen víkendovým bydlením. A rozhodně v něm nesmí chybět dobře zařízená koupelna. Abyste se v ní cítili komfortně, nemusí být vybavená jen luxusními věcmi. Stačí funkční sprchový kout, vana, dostatek úložných prostor a třeba i pár vychytávek.

Koupelna na chalupě nebo chatě přece nemusí být kompromis. A nemusíte ani nic bourat nebo investovat do složitých předělávek. Jak vdechnout koupelně na chalupě nový život nebo čím ji doplnit tak, aby byla skutečným místem pro relax třeba po náročné práci na zahradě? Stačí k tomu pár detailů nebo drobností. Podíváme se jim na zoubek…

Dejte sbohem studené podlaze v koupelně i sprše

Častým kamenem úrazu našeho víkendového bydlení je chladno od podlahy, koupelnu nevyjímaje. Dejte sbohem nepříjemnému chladu od nohou, jen co vyjdete z příjemné koupele. Všechno můžou vyřešit stylové koupelnové předložky nebo koberečky, díky kterým si zajistíte příjemné teplo od nohou a měkké došlápnutí, kdykoliv jdete ven z vany či ze sprchy nebo jen tak chvíli postojíte na boso u umyvadla během ranní očisty. Koupelnové předložky ze série SAT Infinitio jsou na dotek dokonale příjemné, mají 3 cm dlouhý vlas a jsou vybavené protiskluznou vrstvou na spodní straně.

Zažijte pocit prvotřídního wellness

Povyšte obyčejné sprchování na něco víc. Dopřejte si zážitek jako v opravdovém SPA i na chatě nebo chalupě. Stačí vyměnit obyčejnou sprchu nebo sprchový set za variantu s různými proudy vody. Dopřejte si masáž těla pomocí různé intenzity proudu vody díky sprchové hlavici SAT nebo třeba péči jako v kosmetickém salonu pomocí integrované pedikérní brusky. Při výběr sprch nebo sprchových setů doporučujeme zvolit úsporné sprchy se sníženým průtokem vody. Ušetříte jak množství spotřebované vody, tak vaši peněženku při ročním vyúčtování za vodu.

Sprchové sety SAT můžete vybírat z nejrůznějších tvarů i barev jako jsou trendy černá, zlatá nebo klasický chrom. V nabídce jsou v sérii s vanovou, sprchovou i umyvadlovou baterií, všechny baterie ve vaší koupelně tak budou perfektně ladit. Co takhle retro styl baterií?  Do koupelny na chatě nebo chalupě sednou jako ulité.

Skvělou vychytávkou do koupelny na chalupě je i termostatická baterie do sprchy i vany. Nastavíte si oblíbenou teplotu vody jednou pro vždy, zbavíte se tak zdlouhavého mísení teplé a studené i zbytečného odtékání vody navíc. Termostatické baterie mají navíc ochrannou povrchovou úpravu, takže se o ní nespálíte vy ani vaše děti.

 

Náš tip: Máte na chalupě vanu, kterou si sice čas od času rádi napustíte, ale využíváte ji častěji i pro rychlé sprchování? Pořiďte si k ní vanovou zástěnu. Vytvoříte tak příjemný prostor pro sprchování ve vaně, bez toho, aby stříkala voda všude okolo.   

Bidetové sedátko nebo sprška pro maximální hygienický komfort

Dopřejte si maximální hygienický komfort po každém použití toalety. Nemusíte na chatě hned měnit původní WC za nové, šikovné řešení nabízí bidetové sedátko. Jednoduše jej připojíte, nepotřebuje k provozu žádnou elektrickou energii, stačí jen připojit na studenou vodu. Jako např. Bidetové sedátko SAT. Má 2 funkce mytí, je vybavené funkcí softclose, tedy pomalým sklápěním, a navíc je vyrobené i z recyklovatelného materiálu.

Jednoduchý a rychlým řešením je také bidetová sprška k WC. Stačí ji připojit k umyvadlové baterii.  Nemusíte kopat žádný další přívod vody nebo elektřiny.

Náš tip: pokud máte podomítkovou baterii v dosahu, připojte bidetové sedátko na ní a přiveďte do něj vodu o požadované teplotě.

Stylový nábytek i doplňky do venkovské koupelny

Pokud přemýšlíte, jak zvelebit svoji koupelnu na chatě nebo chalupě, držte se materiálů, které se hodí k venkovskému stylu. Rustikální vzhled, dřevo, kámen, přírodní motivy budou to pravé. To platí i pro nábytek do koupelny. Skvělou volbou pro venkovskou koupelnu i pro tu chalupářskou budou dřevěné regály i nábytek z masivu jako je např. nábytek ze série Naturel Country.  V sérii Naturel Home zase najdete jak moderní otevřené regály, tak i praktický minimalistický nábytek.

Nemusíte hned měnit veškeré vybavení koupelny za nové, stačí se zaměřit na detaily. Dokážou hodně. Zkuste například obyčejné zrcadlo vyměnit za to v masivním dřevěném rámu nebo trendy kulaté zrcadlo zavěšené na řemenu nebo laně. Malou proměnu udělají i nové doplňky do koupelny, dávkovače mýdla, mýdlenky a další drobnosti. Nám se moc líbí např. série doplňků  SAT Magic nebo Optima Hombre.  Milovníci retra si přijdou na své, naše nabídka retro doplňků je opravdu široká.

Tak už máte představu, jak si jednoduše a rychle zvelebíte svou koupelnu na chatě? Další nápady a inspiraci na proměnu vaší koupelny najdete v naší galerii koupelen.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.