Zahradní sprcha – osvěžující zážitek ve vaší zahradě

Horké dny přímo vybízejí k lenošení a osvěžení někde u vody. Nemusíte ale jezdit nikam daleko. Neodolatelné vzpružení uprostřed parných dní si můžete dopřát přímo na vaší zahradě. A to dokonce stylově a ekologicky! Solární zahradní sprcha je přesně to, co na léto potřebujete!

Osvěžující sprcha uprostřed horkých dní

Vaše zahrada a terasa se přes léto jako vždy promění v oázu klidu a odpočinku. V horkých dnech je ale potřeba i pořádné osvěžení. Nemusíte opouštět své vymazlené zázemí, kde se cítíte sami sebou proto, abyste utekli před horkými paprsky sluníčka. Naopak. Využijte každičký moment pro opravdový relax v těchto letních měsících. Pořiďte si na vaši zahradu solární sprchu, která vám poskytne nejen tolik potřebnou vzpruhu, ale navíc zapadne do vaší zahrady jako designový doplněk. Vybrat si můžete solární sprchy v moderní antracitové barvě nebo chromové sprchy bez solárního ohřevu vody, které zajistí příjemné sprchování připomínající lehký deštík.

Náš tip: Zahradní sprchu ocení také děti, které si budou užívat skotačení a dovádění pod jemným proudem vody.

Osprchujte se před vstupem do bazénu

Solární sprcha nabízí nejen příjemné osvěžení, ale i spoustu praktických výhod. Sprchu můžete umístit například v blízkosti bazénu. Před každým vstupem do bazénu se osprchujete a eliminujete tak zanesení nečistot, zbytků krémů nebo trávy do bazénu. Prodloužíte tak interval mezi čištěním bazénu a zároveň snížíte spotřebu bazénové chemie.

Náš tip: Pro vstup do bazénu využijte spodní výtok pro oplach nohou. Do bazénu se tak nedostane nežádoucí lístky a tráva ze zahrady.

Sprchujte se udržitelně

Solární sprcha disponuje zásobníkem na vodu o objemu 23 l a vodu čerpá z hadice. V tomto zásobníku je voda ohřívána slunečním zářením. Umístěte proto sprchu na slunné místo, kam svítí slunce velkou část dne. Instalace sprchy je velmi snadná, pouze přichytíte sprchu do pevné základy pomocí 4 šroubů. Umístěním na správné slunné místo můžete využívat teplou užitkovou vodu ze solární sprchy až po 200 dní v roce.  Zahradní sprcha je tak ekologickým řešením, které poskytne teplou užitkovou vodu. Skvěle se tak hodí i k rekreačním objektům, jako jsou chaty a chalupy, kde bývá s ohřevem teplé vody často problém.

Žijte ve své zahradě a využijte všechny její krásy a výhody, které vám během léta nabízí. Nezapomeňte omrknout další tipy, jak si zvelebit zahradu a terasu, například pomocí 2cm dlažby.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.