Až zase otevřou, dívejte se i dolu! Zaměřeno na stylovou dlažbu, která vydrží!

Do komerčních prostor je třeba vybírat dlažbu obzvlášť obezřetně. Pokud navíc vybavujete stylovou prodejnu nebo naopak kavárnu, vinárnu nebo restauraci, potřebujete aby dlažba nejen opravdu hodně vydržela, ale aby hlavně vypadala. A pokud taková dlažba zvládne zátěž takových provozů, můžete ji s klidným srdcem pořídit i k sobě domů. Inspirujte se u nás, vybrali jsme pár fotek našich dodavatelů, kde dlažba v komerčních prostorech hraje prim.

JAKO SKUTEČNÉ DŘEVO

Dřevěný design je věrným přítelem všech, kteří mají rádi útulnost v interiéru i exteriéru. Hřeje na pohled a kde se ocitne, vytváří příjemné prostředí. Navíc se dokonale kombinuje jak s přírodními motivy, tak s betonem a líbí se snad všem.

Fineza Bricola

CEMENT, BETON NEBO KÁMEN

Trendem poslední doby, který se stává nadčasovou záležitostí, to jsou betonové či cementové designy dlažeb. Opět se jedná o barevný prvek, který se velmi jednoduše kombinuje. Ať už k nim vyberete barevně výrazné prvky nebo se držíte jemné linie tlumených barev. Krásné jsou třeba i prvky terrazza v nejrůznějších barvách. A my se při pohledu na recepci wellness nemůžeme dočkat chvíle, kdy si zase zajdeme někam prohřát kosti a odpočinout si.

Azuliber Turin

Ragno Studio

Dom Beton

Rako Porfido

METALICKÉ ODLESKY

Tohle už je jiná liga. Metalické odstíny jsou pro ty opravdu odvážné. Vytvoří osobitý interiér, kterému vdechnou punc originality. Měli byste na ně odvahu i domů?

Cir Metallo

ZAJÍMAVÉ TVARY

Chcete-li odolnější dlažbu, nemusíte se vzdávat ani tvarů či barev. Ať už mluvíme o hexanech nebo o oblíbených patchworkových vzorech, všechno je dostupné. Pokud milujete originalitu, nakombinujte patchworkové vzory a retro prvky, jako jsou kovové cedulky, výrazné barvy nebo židle nejrůznějších tvarů a barev. Inspirujte se u nás.

Peronda FS Star

Realonda Opal

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.