Ať už jste neoblomným vyznavačem plné vany nebo preferujete očistu „na stojáka“ ve sprchovém koutě, existuje něco, co mají oba dva tyto tábory společné. Je to sprcha, bez které se neobejdete. Funkční, perfektně padnoucí do ruky a ladící se zbytkem koupelny, přesně taková, jakou si přejete. Podívejte se na ty stylové s námi.

SLADĚNÉ DO BARVY

Zapomeňte na klasický chromový povrch. Trendy poslední doby velí jasně, laďte vše do barvy a stylu celé koupelny. Vybírat můžete z dokonale matných černých povrchů nebo něžných odstínů rosegold ze sérií Paffoni.

 

Obě najdete v našich stylových řešeních Moderní Art Deco koupelna a Light pastel koupelna.

S TERMOSTATICKOU FUNKCÍ

Sprchový systém od SAT, který naši designéři zvolili pro stylové řešení Tropical koupelna, se pyšní třemi funkcemi a „odkládací“ poličkou, která je tvořená právě tělem baterie. Dokonalé pro všechny, kteří milují funkčnost.

 

Termostatickou baterii oceníte i v případě malých prostor. Zapomeňte na nedobrovolné otužování nebo naopak spálená záda kvůli tomu, že jste zády omylem drcli do páky baterie! To stojí za to, naše Malá koupelna by mohla vyprávět!

DOMÁCÍ WELLNESS

Dopřát si masáž sprchovými tryskami nemusíte jen v luxusním SPA. Vybavte svůj sprchový kout boční sprchou od Groge, doplňte ji termostatickou baterií a užívejte si dokonalý relax u sebe doma.

 

Nebo svou sprchu vybavte jedním ze sprchových panelů z naší nabídky. Dokonalý wellness zážitek zaručujeme i v tomto případě.

NESMRTELNÉ RETRO

I staromilci, v dobrém slova smyslu, si přijdu na své. Inspirujte se třeba řadou Paffoni Ricordi. Najdete ji třeba v naší Country koupelně. Klasické kohoutky, bronzové, měděné i klasické chromové provedení a typické kulaté tvary jsou okouzlující.

DOPŘEJTE SI PÉČI JAKO ZE SALÓNU

Poháněná pouze tlakem vody je pedikérní bruska na sprchové hlavici ruční sprchy od SAT. Dopřát si tak můžete salónní péči přímo ve své sprše nebo vaně pěkně v pohodlí domova.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.