Barvy kam se podíváš

Rozbijte šeď všednosti. Vpusťte barvy tam, kam by vás to ani nenapadlo. Nejen na zdech dokážou čarovat. A že je barevná keramika něčím, co už dávno vyšlo z módy? Přesvědčíme vás, že to tak vůbec není. Ať už mluvíme o umyvadlech nebo toaletách. Barvy zažívají boom a svůj comeback. Stačí je volit citlivě a respektovat ladění tón v tónu. Třeba jako naši designéři při navrhování stylových koupelen, jako je třeba Moderní Art Deco koupelna nebo třeba Kamenná koupelna.

Když barvy, tak pořádné!

Pro někoho nepřijatelné retro, pro někoho koupelna snů. Každý jsme jiný a každému se líbí jiný styl koupelny. Pro milovníky výrazných barev jsou jako stvořené koupelny, kde na zdech září rudá, oranžová, zelená, modrá. Často jsou doplněné o barevné listely či jiné dekory. Tak co, je to váš šálek kávy?

Fineza Happy

Rako Air

Rako Easy

Multi Margareta

Fineza Velvet

Fineza Via Veneto

A zase ten patchwork

Patchwork přináší možnost kombinovat v originálních designech hned několik barev. Na patchworkových vzorech je kouzelné to, že i když často kombinují zcela protichůdné barvy, vždycky působí harmonicky. Nemůžeme si pomoct, ale kde se objeví, tam vytváří příjemně útulnou atmosféru, která dýchá originalitou.

Geotiles Boulevard

Raco Deco

Peronda FS Faenza

Ve vysokém lesku

Když k barvám přidáte lesk jak blesk, efekt je zaručený. Využít můžete skleněné obklady a nebo obklady s lesklým povrchem. Vyberete si čtvercový formát, obdélníky nebo odvážné šestiúhelníky?

Ribesalbes Ocean

Tonalite Exabright

Seznamte se… Felix!

Komiksové milovníky potěší dekor s Felixem od Del Conca. O tom jsme se tu už rozepsali tolikrát… Úspěchy sklízí nejen v koupelnách, kuchyních, ale své místo si ten rošťák najde i v ložnicích nebo dětských pokojích. A kdo nás sleduje na sociálních sítích Facebook a Instagram, určitě si Felixe pamatuje. Roztočil to totiž několikrát už i tam.

Terrazzo

Zmíníme ho i u barev. Terrazzo totiž neznamená jen kombinace v odstínech šedi. Vybírat můžete s mintových odstínů, modře laděných nebo jemně pudrových. Naše rada zní – kombinovat je s neutrálními odstíny nebo s barvami tón v tónu! Inspirace stylovým řešením Moderní Art Deco koupelna je vám plně k dispozici.

Del Conca Frammenti

Barevná sanita

A jsme u toho, co jsme zmiňovali už na začátku. Barevná sanita zažívá až neuvěřitelný comeback. Své o tom vědí ve Swiss Aqua Technologies a sérií Infinitio se trefili přímo do černého… vlastně, barevného. Vybírat můžete z barevných umyvadel, wc mís i doplňků k nim, šitým přímo na míru.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.