Žhavé novinky do kuchyně

Vyberte si obklady do nové kuchyně rovnou z NOVINEK pro letošní rok! Naše novinky následují trendy, ale respektují i klasiku. Nahlédněte spolu s námi do výběru… nebo zapátrejte sami a vyberte si obklady šité vám na míru.

Trend neutrálních barev a přírodních materiálů pronikl i do kuchyňských obkladů. Zajímavá je třeba série FS Raku od Perondy. Je inspirovaná prastarou technikou vypalování keramiky, která vytváří z každého kusu nezaměnitelný originál. Proto i série Raku obsahuje 200 individuálních designů obkladů v 7 barevných škálách. Zajímavé, že?

Romantické květinové vzory nebo dokonale neutrální bílý obklad. To je to, co přináší obklad Fineza Whitewood.V kombinaci s bílou rustikálně laděnou retro kuchyní vytváří opravdu romantickou kuchyni s nostalgickou náladou. Určitě doporučujeme do takové kuchyně použít i spotřebiče v retro designu.

Milovníci patchworkových vzorů zpozorní. Tentokrát se výrazným velkým vzorem představuje Ragno Ottocento. Velké i malé vzory, tlumené barvy i výrazné prvky pak najdete u Fineza Patchwork. Kuchyni rozhodně sluší!

Pravidlo tón v tónu platí a vždy platit bude, pokud chcete, aby prostor působil harmonicky. A u patchworkových vzorů na to dbejte dvojnásob. Nechte hlavní pozornost obkladům, zaslouží si to.

Retroatmosféra, retrovzory, ale v současné, moderní kuchyni! Vykouzlete retro pomocí obkladů Peronda FS Maribel. Vybírejte z varianty modré nebo jemně cihlové. Obě patchworkové varianty vykouzlí originální prostor. Najdete na ně odvahu? Návštěvy budou jen tiše závidět.

V minimalistickém duchu se může nést kuchyně, kde prim budou hrát obklady jedné barvy. Inspiraci najdete třeba u Del Conca Espressione. Matný povrch zajistí útulný dojem a záměrné odlišnosti jednotlivých kusů obkladů a geometrické vzory vdechnou celému prostoru plastičnost.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.