Baterie Fusion – až sedm variant pro vaši koupelnu

Za vytvořením koupelny vašich snů stojí hodiny a hodiny příprav, práce, vybírání a plánování. Rozhodování zda obklad větší, menší, dřevo nebo beton, bílá nebo barva, vana nebo sprcha… a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna. Vyberete si všechno podle svých snů a pak narazíte na baterie. Ať už vybíráte umyvadlovou, vanovou nebo sprchovou, byli byste nejradši, aby ladila se zbytkem koupelny. A to může. Baterie Swiss Aqua Technologies Fusion přináší páky v provedení klasického chromu, světlého či tmavého dřeva nebo dokonce betonu.

Protože na detailu záleží

Převládá ve vaší koupelně dřevěný prvek nebo jste se nechali zlákat trendem betonových ploch? Vyzkoušejte tedy baterie Swiss Aqua Technologies Fusion. Designově propracované linie v materiálové i barevné variabilitě vás okouzlí na první pohled. Přináší totiž sedm skvělých možností provedení.

Potěší navíc i planetu, protože díky zabudovanému úspornému perlátoru uspoří stovky litrů vody ročně, průtok vody je totiž pouhých 4,5l/minutu. Na komfortu a účinnosti mytí se díky provzdušnění vůbec nic nemění, nemusíte mít strach.

Páka je k baterii dodávána v balení zvlášť a instaluje se pomocí přibaleného imbusového klíče, takže instalace už nemůže být jednodušší. A údržba? U dřevěné páky jednoduše použijte vlhčený hadřík, případně s přídavkem jemného saponátu. Zapomeňte na drsné přípravky, které by mohly baterii poškodit.

Slaďte ke koupelně i baterii

Baterie Fusion jsou jako stvořené pro stylové koupelny. V dřevěném designu se skvěle hodí do přírodní koupelny, wellness koupelny, dřevěné koupelny i do country koupelny nebo chalupářské koupelny. V betonovém designu padne jako ulitá do stylového řešení beton koupelna nebo kamenná koupelna. Naši designéři využili jejich dokonalých tvarů i v zbrusunovém stylovém řešení Tropical koupelna.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.