Kámen, nůžky, papír…KÁMEN! Vlastně kamenná dlažba…

Kámen je prostě trendy. Vidíme ho všude, kam se podíváme, v různých variantách, barvách a kombinacích. Ať už hledáte minimalistickou a nadčasovou koupelnu, jedinečný interiér nebo exteriér propojený s přírodou – všude se v různých podobách prolíná právě kámen. My jsme pro vás vybrali ten top…

 

Představujeme vám sérii Stelvio od italského výrobce Del Conca. Inspirací pro tuto dlažbu se stal typický italský kámen z oblasti Milána a Lombardie – Ceppo di Gré – jedná se o šedou sedimentární horninu těženou na břehu jezera Iseo. Typickým znakem tohoto kamene jsou kamínky různých velikostí vtisklé ve větší ploše.

 

Zcela dokonale se zde snoubí přírodní kámen a extraordinérní struktura menších kamínků s výrazným povrchem. Díky ní si doma můžete vytvořit jedinečnou kamennou koupelnu. Zkombinujte Stelvio s dekorem dřeva a jako mávnutím proutku vznikne elegantní a nadčasový interiér. Neotřelý design kamínků skvěle funguje s přírodními barvami jako je tmavě zelená, hořčicově žlutá nebo světle béžová.

Vybrat si můžete ze tří barev – bianco, grigio a noce. A na své si přijdou milovníci velkoformátů, Stelvio se pyšní širokou škálou rozměrů od 40×80 cm po velkoformát 120×120 cm, to už je nějaký formát! Kompletní nabídku výrobce doplnil také dlažbou ve 2 cm tloušťce – jednoduše tedy propojíte interiér a exteriér ve stejném designu.

Už se také vidíte ve sprše obklopeni kamínky, kam se jen podíváte? Vaše soukromá oáza plná přírodních tónů na vás už čeká…

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.