Nový standard v hygieně od Duravit

Co je HygieneGlaze?

Inovativní keramická glazura HygieneGlaze nastavuje nový hygienický standard. Hygienická glazura, která je vpálena do keramiky během vypalovacího procesu, je rychle působící a mimořádně účinná: již po šesti hodinách je 90 % růstu bakterií potlačeno a po 24 hodinách 99,9 %.

Bakterie v oblastech, kde je hygiena kritická

Bakterie jsou všudypřítomné v našem každodenním životě. Důsledné používání dezinfekčních a hygienických opatření pomáhá zabíjet nebo inaktivovat mikroorganismy.

HygieneGlaze ještě více zlepšuje hygienické vlastnosti toalety. Nová generace není povrchovou úpravou, ale antibakteriální keramickou glazurou, která poskytuje téměř neomezenou účinnost.

Optimalizovaný vzorec HygieneGlaze obsahuje novou kombinaci kovových iontů a dalších účinných látek, která je zvláště účinná při blokování růstu bakterií, jakou je například E. coli. HygieneGlaze, která je zapečena do keramiky a prochází od vnitřní části až po okraj toalety nebo pisoáru, je účinná v oblastech, obzvláště náchylných k hromadění bakterií a choroboplodných zárodků.

Ve srovnání s keramikou se standardními povrchovými glazurami, inhibuje HygieneGlaze 99,9 procent růstu bakterií během 24 hodin.

Účinnost antibakteriálních vlastností HygieneGlaze byla vědecky prokázána hygienickými a mikrobiologickými testy, provedenými Ústavem pro hygienu a veřejné zdraví na univerzitě v Bonnu: speciální glazura ničí bakterie a mikroby.

Nový splachovací systém ‘HygieneFlush’ od Duravitu

Duravit představuje světovou novinku HygieneFlush: nikdy nebylo jednodušší dosáhnout maximální hygieny v koupelně a na WC.

Splachovací technologii HygieneFlush a jedinečnou, vysoce účinnou antibakteriální keramickou glazuru HygieneGlaze, je možné kombinovat společně s úspěšnou sérií ME by Starck. Navíc existuje možnost vybavit klozet i bidetovým sedátkem SensoWash®.

Novou funkcí systému HygieneFlush je silný oplachový proud, který pomocí dvou proudů rotuje. Nezávislé testy ukazují, že tento nový typ splachování optimálně čistí celý vnitřní prostor toalety. Dokonale promyšlený tok vody vytváří vír, který zaručuje ideální oplach se 4,5 litry vody za všech okolností.

Tato nová technologie vyvinutá společností Duravit, důmyslně kombinuje myšlenku rotačního splachování spolu s technologií otevřeného splachovacího kruhu Duravit Rimless. Čistí dvěma splachovacími proudy probíhajícími stejným směrem. Přední část toalety je vždy dokonale očištěna předsazeným otvorem a zamezuje nežádoucímu stříkání vody ven z toalety.

Všechny nové toalety s technologií HygieneFlush jsou navíc standardně vybaveny antibakteriální glazurou HygieneGlaze, aby bylo dosaženo ještě větší stupně hygieny. HygieneGlaze dosahuje dříve nedosažitelné úrovně inhibice množení bakterií: přibližně 90% je usmrceno již po šesti hodinách a přibližně 99,9% (např. Bakterie E. coli) je usmrceno po 24 hodinách. Antibakteriální glazura je vypálena do vnitřní části toalety. Tímto způsobem rozvíjí svoji funkci tam, kde jsou bakterie obzvláště běžné.

Obě hygienické funkce, Duravit HygieneFlush a HygieneGlaze, nabízejí maximální hygienu, čistotu a ochranu pro dokonalý zážitek z koupelny.