Nový standard v hygieně od Duravit

Co je HygieneGlaze?

Inovativní keramická glazura HygieneGlaze nastavuje nový hygienický standard. Hygienická glazura, která je vpálena do keramiky během vypalovacího procesu, je rychle působící a mimořádně účinná: již po šesti hodinách je 90 % růstu bakterií potlačeno a po 24 hodinách 99,9 %.

Bakterie v oblastech, kde je hygiena kritická

Bakterie jsou všudypřítomné v našem každodenním životě. Důsledné používání dezinfekčních a hygienických opatření pomáhá zabíjet nebo inaktivovat mikroorganismy.

HygieneGlaze ještě více zlepšuje hygienické vlastnosti toalety. Nová generace není povrchovou úpravou, ale antibakteriální keramickou glazurou, která poskytuje téměř neomezenou účinnost.

Optimalizovaný vzorec HygieneGlaze obsahuje novou kombinaci kovových iontů a dalších účinných látek, která je zvláště účinná při blokování růstu bakterií, jakou je například E. coli. HygieneGlaze, která je zapečena do keramiky a prochází od vnitřní části až po okraj toalety nebo pisoáru, je účinná v oblastech, obzvláště náchylných k hromadění bakterií a choroboplodných zárodků.

Ve srovnání s keramikou se standardními povrchovými glazurami, inhibuje HygieneGlaze 99,9 procent růstu bakterií během 24 hodin.

Účinnost antibakteriálních vlastností HygieneGlaze byla vědecky prokázána hygienickými a mikrobiologickými testy, provedenými Ústavem pro hygienu a veřejné zdraví na univerzitě v Bonnu: speciální glazura ničí bakterie a mikroby.