Buďte u toho, přicházejí podlahy!

Kdo by to neznal… Když už se pustíte do rekonstrukce koupelny, málo kdy to u  ní začne a skončí. Často se během takové rekonstrukce pustíte do předělávky kuchyně, chodby… no a to už pak chce vyřešit i podlahu… Jasně, dokonalá dlažba je nesmrtelná volba, ale stále oblíbenější jsou do takových prostor i vinyl, lamino nebo dřevo. Nejsme pozadu, a proto váš hlad po těchto podlahových krytinách umíme nově také uspokojit. Pojďme si náš nový sortiment podlah představit. A stay tuned, budeme se jim věnovat i v dalších článcích.

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Kdo by je neznal. V současnosti je laminátová podlaha nejoblíbenější podlahovou krytinou, nejen díky skvělému poměru kvalita/cena. Pokrok prostě nezastavíš, a tak se s laminátovou podlahou nově můžeme potkat i v koupelnách, díky voděodolnému provedení Water. Prozkoumejte tyto podlahy v naší nabídce.

VINYLOVÉ PODLAHY

Přináší vekou řadu výhod, jsou voděodolné, navíc s dlouhou životností toho vydrží opravdu hodně. I u nás najdete ty jednoduše „zacvakávací“ při pokládce, tedy Click Systém, nebo lepené podlahy, které se hodí do prostor s minimálním výškovým rozdílem, díky jejich nízkému profilu.  Zamilujete si jejich propracovanost, dokonalé provedení. Jsou na pohled i na dotek neodolatelné. Nechte se jimi okouzlit do vašich koupelen, kuchyní i komerčních prostor.

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Dřevo je matka všech podlah. Zútulní každý domov, je příjemné na dotek, na pohled a přináší kousek přírody i k vám domů. Mezi nesporné benefity patří jeho skvělá zvuková i tepelná izolace, položit jej můžete metodou click i lepit. A pokud se o něj budete s láskou starat, bude vám sloužit dlouhá léta. Vyberte si z našich dřevěných podlah.

Tak co? Která podlaha je vašemu srdci a domovu nejblíž?

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.