Dejte koupelně šmrnc. Kouzlete s doplňky…

Obměna koupelnových doplňků je nejlepším způsobem, jak snadno a rychle dáte koupelně nový vzhled. Proměníte ji v útulné místo, jako stvořené pro relax.

Nová koupelna lusknutím prstů!

Koupelnu často zařizujeme v neutrálním stylu – dřevodekor, bílá barva, kámen nebo přírodní prvky. Duší celé koupelny se pak stanou právě doplňky. Máte rádi změny? Cítíte potřebu dát koupelně nový, svěží vzhled? Rychle a jak se říká, za pár kaček? Pak vykouzlete novou koupelnu právě pomocí doplňků. Ty dokážou zcela změnit ráz koupelny a to tak často jak jen chcete. Pořiďte si třeba více sad doplňků a střídejte je podle nálady.

Bohémská proměna

Bez jakýchkoliv konvencí, originální, plná pozitivních emocí a radosti ze života – tak by se dala definovat koupelna v BOHO stylu. Překypuje doplňky, miluje výrazné barvy a vévodí jí lahvově zelná v kombinaci se zlatou. Dodává punc luxusu i špetku extravagance. Navíc to jsou jedny z nejvíc trendy barev sezóny. Pozvěte BOHO i do své koupelny (SAT Magic, SAT Boho) a proměňte ji v místo pro bohémský relax. Začít můžete právě u doplňků.

Černá? Nová bílá!

Elegantní, luxusní, dokonalá… a hlavně nesmrtelná. Dokonale matný černý povrch dokáže přitáhnout pohled snad kdekoliv. Koupelnu nevyjímaje. Černé koupelnové doplňky SAT díky svým vlastnostem osloví i ty nejnáročnější. Získají si vás na první pohled. Ať už zvolíte černé madlo, háček, držák na ručník nebo dávkovač mýdla s černou pumpičkou, zajistíte si nepřehlédnutelné, doslova kouzelné kousky pro svou koupelnu. Vybírejte z hranatých nebo oblých designů.

Náš tip: Linii matně černé propojte i do sprchového koutu. Stačí k tomu stěrka na sklo v matném černém provedení, a spojení je navázáno. Navíc jde o praktický kousek, který by vám v koupelně se sprchovým koutem rozhodně neměl chybět.

Když kouzlí příroda

Přírodní motivy, listy, květy, barvy…i trocha romantiky a jemnosti. Inspirace přírodou dokáže proměnit i koupelnu. Zkuste zkombinovat například motiv levandulí, které atmosféru francouzské Provence přinesou i k vám do koupelny. Série koupelnových doplňků SAT Lavender v tlumené bílé barvě skvěle ladí s dřevodekorem a s obklady s jemnou patinou. To je něco pro romantické duše!

Heboučké pod nožky

Vystoupit z horké sprchy nebo vany rovnou na heboučký kobereček, který barvou, tvarem i materiálem perfektně ladí se stylem celé koupelny? No to je přece sen! Dejte sbohem studeným dlaždičkám… Koupelnové předložky SAT Infinitio přináší širokou paletu trendy barev, petrolejová, šedá, žlutá… kterou si vyberete?

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.