Doplňky do koupelny, které jste dlouho hledali

Technologii PVD jsme vám už představili. Víte, že si můžete z takto odolného materiálu pořídit baterie pro celou svou koupelnu. Protože ale chcete stylový prostor sladěný do nejmenšího detailu, přinášíme vám sérii doplňků SAT Simply R. V lesklém chromu můžete takhle odolné doplňky ladit k absolutní většině vodovodních baterií. V moderní černé lesklé PVD Gun Metal pak udržíte krok s dobou.

Elegantní oválný držák můžete umístit svisle a originálně tak uložit své ručníky. Ve vodorovné poloze pak poslouží k rozmístění dalších doplňků přesně tak, jak potřebujete. Dávkovač mýdla nebo držák na skleničky jsme připravili přímo pro tuto sérii.

Ať už si vyberete držák tvaru písmene V, klasický rovný profil držáku nebo elegantní držák toaletního papíru ve tvaru písmene C, nemůžete sáhnout vedle.

Všechno jsme pro vás nadesignovali tak, aby k sobě ladilo, ať už si vyberete jakoukoliv variantu. A nezapomínejte ani na WC štětku, i ta si zaslouží odolný materiál a dokonalé tvary. Dali jsme si opravdu záležet a precizně jsme zpracovali každý kousek do nejmenšího detailu.

Náš TIP: V barvě Gun Metal vyniknou doplňky především na oblíbeném betonovém podkladu nebo imitaci kamene. Nechte rozehrát kontrasty. I nejmenší detaily pak dokonale vyniknou.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.