Pastelové barvy v koupelně: na nábytek rozhodně ano

Připadá vám bílá barva či klasické dřevěné dekory koupelnového nábytku až moc velká nuda? Toužíte po barvách, ale bojíte se, že budou příliš výrazné? Pak si vyberte pastelové odstíny. S kapkou barvy, tak akorát! Ve stylovém řešení Moderní Art Deco koupelna nasajte tu pravou inspiraci, prim tu hraje nábytek Naturel Art Deco.

Je libo pudrově růžovou…

V romantické verzi Moderní Art Deco koupelny je základem pudrově růžová barva. V sametovém provedení je pudrově růžová základem i skříněk Naturel Art Deco. Stojí na tenkých kovových nožičkách a doplněné jsou kovovými úchytkami v antracitové barvě. Krásně s nábytkem kontrastují. Doplňte sametový povrch skříňky o sametové umyvadlo na desku SAT Infinitio a umyvadlovou baterii s vesmírnou technologií SAT Dark.

… nebo sametově šedou?

Sametově šedý nábytek se může stát součástí těch „chlapsky“ laděných verzí koupelen. Stejně, jako jeho pudrově růžová sestřička, má i tenhle šedivý krasavec úpravu sametového povrchu proti zanechání otisků prstů. Tahle verze skříňky je závěsná, takže úklid pod ní bude hračkou.

A pokud zavítáte na naše prodejny, nezapomeňte si sametový povrch skříněk vyzkoušet. Troufáme si říct, že to bude láska na první dotek.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.