SIKO v novém

Se zapálením hledáme nové a nové cesty, jak být zase o kus lepší. Inspirovat vším, co děláme. Přinášet vám nejnovější trendy a stylovou inspiraci pro zařizování vaší nové koupelny i kuchyně snů.

  • Modernizujeme naše prodejny na vzdušný a komfortní prostor pro vaše nákupy
  • Měníme expozice na stylová řešení koupelen a kuchyní, navržené designéry
  • Inovujeme obchodní koncept a s ním i zákaznický přístup
  • Soustředíme se na vaše maximální pohodlí a úsporu vašeho času při zařizování nové koupelny či kuchyně
  • O řešení vašeho projektu se postarají naši projektoví konzultanti
  • Moderní technologie a inovace pro komfortní zařízení koupelny i kuchyně si můžete u nás pohodlně sami i vyzkoušet

A máme co ukázat

Nahlédněte do našeho nejnovějšího showroomu pro stylově zařízené koupelny a kuchyně, na Černém Mostě, v Praze. Připravili jsme pro vás více než 100 ukázek zbrusu nových koupelen a kuchyní, včetně řešení laděných do těch neoblíbenějších stylů zařizování interiéru.

Měníme se

V novém obchodním konceptu jsme využili nejnovější pohledy na psychologii rozhodování, včetně teorie levo-pravého mozku. Každá jeho hemisféra řídi rozdílný typ myšlení. Levou „racionální“ hemisféru využíváme více pro analytickou činnost, fakta, data, čísla. V levé části showroomu najdete zboží pro rychlý nákup.

Naopak pravá „kreativní“ hemisféra je sídlem naší tvořivosti a fantazie. Zapojujeme ji zejména při činnostech spojených s emocemi a  inspirací, proto jsme právě do pravé části našich showroomů směřovali ucelená řešení koupelen a kuchyní ve vybraných interiérových stylech.

Koupelny i kuchyně ve stylu

Trend slaďování vybavení koupelen i kuchyní, potažmo celého interiéru, do jednoho stylu, na náš útočí ze všech stran – lifestylové časopisy, speciály o bydlení, blogy, Instagram apod. Nabídka je už tak široká, že samotný výběr nás může dostat do rozhodovací paralýzy. Jako zákazníci máme rádi v zásadě jednoduchá, funkční, řešení.

Proto ve spolupráci s předními výrobci a designéry vytváříme unikátní stylová řešení koupelen i kuchyní, inspirovaná různými styly v zařizování interiéru. Jejich kouzlu snadno propadnete a budete si ho chtít přenést i k vám domů.

Pohodlně a bez starostí

Ne každý se při zařizování interiéru cítí jako ryba ve vodě. Jsme tady pro vás. S plánováním vaší stylově zařízené koupelny i kuchyně vám pomohou naši projektoví konzultanti. Zbaví vás starostí se zajišťováním řady potřebných kroků spojených s realizací projektu, zkoordinují vše potřebné a pohlídají ladění do vašeho oblíbeného stylu. Ušetří vám čas a postarají se o vaše pohodlí. Budou vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.