Vánoční inspirace pro vaše koupelny a kuchyně

Každý rok si užíváme dekorace našich domovů a navozování té jedinečné vánoční atmosféry. A protože i nás tohle baví a nemáme toho doma dost, pouštíme se každoročně do převlečení i některých našich kuchyní do vánočního hávu. Protože vás chceme inspirovat vším co děláme, ukládáme vám takovou inspiraci na náš Instagram. Tam najdete nejen vánoční atmosféru, ale komplexní stylové ukázky pro celý váš interiér. A jak to vypadá s vánoční atmosférou letošní rok?

Napsat Ježíškovi, to je ten největší „úkol“ pro nejmenší členy domácnosti. Všechny starosti se sháněním dárků pak berou na svá bedra rodiče, ehm, pardón, Ježíšek. Stejně tak jako my přebíráme starosti za plánování a realizaci vašich vysněných koupelen a kuchyní. Dokážeme je pro vás navrhnout, vybrat to nejlepší vybavení pro ně a zajistíme i celou realizaci, stavbu a následný úklid. Prostě od A do Z. Vy si pak budete už jen užívat spolu se svými blízkými pohodu a klid! Tak co, necháte to na nás?

Fineza Barro

Pokud ladíte domov do vánoční atmosféry, nezaměřujte se pouze na obývák, vpusťte atmosféru i do kuchyně. Postavte na linku svícny a vánoční hvězdy, dejte na jídelní stůl adventní věnec. Nenechte si vánoční atmosféru proklouznout mezi prsty, vždyť je jednou za rok a stojí za to si ji užít na maximum. I když třeba za okny nezasněží 😉

Kuchyně Tamara

Kuchyně Christa

Jste vyznavači klasiky nebo se rádi pouštíte do něčeho nového? Třeba takový stromeček na zdi, místo klasického stromečku? Že je to na vás až příliš? Chápeme, kouzlo živého ozdobeného stromečku, záblesků prosvítajících světýlek se asi nedá nahradit… Ale dá se doplnit, třeba září zapáleného ohně v krbu. Že nemáte krb? Nevadí, přidejte se k řadě těch, kteří si pustí ohěn v televizi. Budete překvapeni, jak příjemnou atmosféru a autentičnost dokáže takový televizní program vykouzlit.

Stylnul Dolomita

Exagres Alhamar

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.