Kouzlo mramoru. Jak mramorový trend mění podobu moderních koupelen

Zařiďte si neodolatelnou mramorovou koupelnu. Vstupte do inspirativního světa mramoru, kde vládne elegance, rafinovanost a noblesa. Ukážeme vám, jak pomocí tohoto nádherného kamene můžete proměnit i svoji koupelnu v mistrovské dílo. Obklopeni mramorem se jako mávnutím proutku přenesete do okouzlujících míst, pro dokonalou relaxaci jako stvořených. Podívejte se na ty nejhezčí mramorové koupelny od našich designérů.  Kterou si vyberete?

Vsaďte na neodolatelné dlažby v designu mramoru

Sníte o mramoru ve vaší koupelně? Obklopte se přepychem a neodolatelným designem mramoru i vy. Zařiďte si mramorovou koupelnu za zlomek ceny – řešením jsou keramické dlažby v imitaci mramoru, díky kterým si vaše koupelna zachová svůj originální vzhled po dlouhá léta. Dopřejte vaší koupelně luxusní černý mramor se zlatým žilkováním, bílý minimalistický mramor navozující pocit čistoty nebo nespoutaný design onyxu. I takovou naprosto jedinečnou designovou záležitost můžete mít u vás doma. Luxusní dlažby v designu mramoru se vyrábí v široké škále formátů, od klasiky 30×60, až po velkoformáty 60×120 nebo 120×260. Díky moderním technologiím je imitace k nerozeznání od pravého mramoru. Na výběr máte klasické bílé mramory s jemným žilkováním typu calacatta. Takový design přináší například série Aurora nebo Cava. V designu se ale nemusíte držet zpátky. Důkazem toho jsou nádherné koupelny se sérií Tele Di Marmo Onyx v zelené, růžové nebo černé barvě imitující nespoutaný onyx. Dekadentní koupelnu si pak zařídíte s černým mramorem, jako je Gold Nero nebo Sublime.

Náš tip: Omrkněte naše stylové řešení mramorové koupelny, kde vidíte hned několik kombinací tohoto nadčasového designu.

Jak kombinovat mramor v koupelně?

S mramorem si můžete zařídit nádhernou a elegantní koupelnu, je ale potřeba s tímto neotřelým designem zacházet s citem, lehce totiž dojde k překombinování barev a designů. Aby si vaše koupelna zachovala šmrnc a ladnost, kombinujte maximálně 2 barevné varianty mramoru v jedné místnosti. Můžete se držet jemných bílých nebo pískových barev tón v tónu, nebo jít cestou kontrastu. Obě varianty mají něco do sebe. Určitě vás okouzlí jemný design béžového Onyxu, kde můžete na stěnách i na podlaze použít pouze jednu jedinou barvu a koupelna bude vypadat skvostně. Okouzlí vás ale i nestárnoucí černo-bílá kontrastní kombinace série Vision, která vyčnívá svou sofistikovanou elegancí.  Mramor je přírodní materiál, takže s ním skvěle fungují další přírodní designy, jako je imitace kamene, betonu nebo dřeva. Kombinací mramoru a dřeva získáte přepychovou koupelnu, která je zároveň útulná. Designu mramoru sluší i pastelové barvy, které se postarají o neotřelý a moderní vzhled. Můžete se tak vydat stylem moderního art deca, kde mramor zastává svou elegantní roli naplno.

Náš tip: Pro nevšední zážitek z vaší koupelny volte doplňky a baterie v nevšedních barvách, jako je černá nebo zlatá série SAT Dark.

Mramor do každého prostoru

Luxusní oázu v obklopení mramoru si doma může zařídit opravdu každý. Díky široké nabídce barev, formátů i designů si mramor do koupelny může pořídit opravu každý. Do malé koupelny padne jednoduchý design, jako je například série Breda. Bez obav ale můžete sáhnout i po velkoformátu série Praline, která svým jednoduchým a elegantním designem malý prostor rozjasní a dodá mu šmrnc. Díky formátu 60×120 navíc zajistíte minimální výskyt spár v koupelně. Prostor tak bude působit opticky větší. Mramor rozhodně patří i do podkrovní koupelny. Nebojte se kombinovat tmavé tóny s designem dřeva. Vaše podkrovní koupelna se tak stane přepychovým útočištěm a místem jako stvořeným pro relax. Do prostorné koupelny můžete zvolit mramor s výrazným žilkováním. Vaše luxusní mramorová koupelna nebude mít chybu, pokud si do ní pořídíte volně stojící vanu SAT, která svou majestátností doplní přepychový ráz koupelny. Vy si tak můžete naplno užívat opojný odpočinek plnými doušky.

Náš tip: Pozvedněte váš interiér a zařiďte si také mramorovou kuchyni, která vás obklopí čistým designem a noblesou, ve které se budete cítit vždy výjimečně.  

Nadchli jste se pro mramor v koupelně? Další dávku inspirace najdete v naší on-line galerii koupelen i v naší malé galerii hned pod článkem.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

KASKÁDA SLEV PRO KRÁSNÉ BYDLENÍ.

Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
Otevíráme vám dveře ke krásnému, stylově zařízenému domovu.

kaskada-slev-cz-hp slevy na koupelnu, kuchyni a další vybavení interiéru

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

NOVÁ KUCHYNĚ ZA MÍŇ

Snížili jsme ceny kuchyní, natrvalo. Právě teď u nás pořídíte novou kuchyni na míru za nižší cenu, a k tomu vám přidáme ZDARMA MONTÁŽ A NÁVRH kuchyně.