Toužíte po luxusním prostoru? Objevte kouzlo onyxů!

Láska na první pohled existuje!  Výrazné, a přitom elegantní kombinace onyxů vás zaujmou natolik, že se od nich už nedokážete odpoutat. Pokud si říkáte, že tento výrazný design je pro váš interiér už přece jen trochu moc, obava není na místě. Budete překvapeni, jak luxusní nádech a neotřelý styl váš interiér získá.

Série Tele Di Marmo Onyx od předního italského výrobce obkladů a dlažeb Emil Ceramica nabízí jedinečnou imitaci přírodních onyxů, ale s výhodami keramické dlažby, které určitě oceníte. Právě zde se snoubí praktičnost s nespoutaným designem. Kdo by netoužil po něčem takovém? Ty barvy mluví samy za sebe – můžete si vybrat od jemného designu v barvě slonové kosti, neotřelé růžové, svůdné zelené, sytě modré až po magicky černou barvu. Právě tyto barvy ve vás evokují pocit, že se díváte do rozbouřeného oceánu. Ten pocit svobody vás naprosto pohltí a nepustí. V rámci jedné série najdete fascinující paletu barev, jejíchž odstíny jsou typické právě pro tyto horniny.

Keramická dlažba vám zaručí barevnou stálost, takže se nemusíte bát, že by se vám barvy po několika letech vytratily. Výrazné kresby onyxu vás budou obklopovat celé dekády bez ztráty své jedinečnosti.

 

 

 

Náš tip: Skvělého efektu dosáhnete, pokud dlažbu v designu onyxu podsvítíte. Světlo, které prostupuje vrstvami totiž vnese do plochy ještě více rozměru a zvýrazní jednotlivé kresby.

Co kus, to originál

Stejně jako v přírodě se nikdy nic neopakuje, přesně tak se i jednotlivé kusy dlažby Emil Tele Di Marmo Onyx záměrně liší. Jen těžko byste vedle sebe hledali dva stejné kusy. Při bližším prozkoumání propracovaného designu dlažby uvidíte, jak se do sebe jednotlivé vrstvy propadají.  Působí na vás luxusním, až rafinovaným dojmem.

Luxus od podlahy po strop

Kam všude onyxy použít? Je to absolutně na vás. Efektní jsou především ve velkých plochách, vytažení z podlahy až ke stropu dodá nový rozměr a dokonale propojí celý prostor. Využijte onyxy na pracovní desky, pod umyvadlo nebo ve sprchovém koutě. Při použití v koupelnách určitě oceníte matné provedení dlažeb, které je vyrobeno pomocí technologie Silk Tech. Tato technologie zajistí na dotek hedvábný povrch s vynikajícími protiskluznými vlastnostmi. V prostorných vstupních halách naopak nechte vyniknout lesklý povrch.

Obrovskou výhodou onyxů  Emil Tele Di Marmo Onyx je jejich vzájemná souhra. Pokud se rozhodnete mezi sebou kombinovat více odstínů, jen směle do toho. Díky tomu, jak se v kresbách jednotlivých kusů citlivě mísí jednotlivé barvy, vzájemně prostupují jedna do druhé, pobízí zkombinovat mezi sebou více barevných variant. Položte si jednotlivé barvy na sebe, stejně jako naši designéři, ať vidíte perfektní barevnou paletu.

Možná by se mohlo zdát, že série Tele Di Marmo Onyx je pouze pro odvážnější povahy. Opak je pravdou. Jakmile spatříte tuto neotřelou kombinaci barev a jedinečného designu, bude velmi těžké odolávat. Nebraňte se a nechte se prostě jen unést.

Také si vás tento rafinovaný design onyxů získal?

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.