Kuchyně jako obývák nebo malá útulná kuchyně… čerstvá inspirace pro vás!

Kuchyně by měla být odrazem vašeho životního stylu, stejně tak, jako celé vaše bydlení. Jaké jsou nejnovější trendy v kuchyních? Prozkoumejte celou galerii našich kuchyní a vybírejte podle stylu, tvaru a barvy, která se vám líbí nejvíc.

Kuchyně jako obývák

Propojování kuchyně s obývacím prostorem je trend, který promění vaši domácnost ve středobod dění. Je skvělým řešením v malých i velkých interiérech. Tam, kde by kuchyňka byla až příliš malá dává spojením s obývákem možnost celý prostor opticky zvětšit. Naopak tam, kde figuruje velká kuchyně, často s ostrůvkem, propojení dává prostor se designérsky vyřádit a získat tak kuchyň, kterou vám budou návštěvy závidět. Kuchyňská linka až do stropu, která připomíná obývákovou stěnu, na první pohled krásně splývá s prostorem. Měla by stylově ladit s celým interiérem. Právě kuchyně Naturel Living v takovém prostoru dokonale vyniknou. Nabízí moderní barvy i tvary, trendy styly i technologie a vychytávky. Zapomeňte na starosti s navrhováním kuchyně, naši designéři se o všechno postarají, navrhnou a nakreslí vám kuchyni, připraví vám 3D návrh.

Malá kuchyně, velká radost

V malé kuchyní víc než kde jinde je třeba myslet na praktické uspořádání, aby vybavení poskytlo veškerý komfort. Malé kuchyně chtějí opticky zvětšit, proto volte světlé barvy. Skvělé řešení pro malé kuchyně představují kuchyně Naturel EASY. Ekonomické a přitom moderní kuchyně, které snadno naplánujete a během pár dní už můžete mít novou kuchyni u vás doma.  Kdo hledá menší kuchyni na chatu, chalupu nebo pro startovací bydlení mladých, má vyhráno. EasyBloky, plně vybavené kuchyňské linky, jsou skvělým řešením. Nemusíte se o nic starat, vše je komplet a navíc skladem.

Kombinujte barvy

Trendem v kuchyních jsou barvy. Cihlová, červená, oblíbená mintová, antracitová nebo indigo? Všechno je dovoleno. In je kombinace všech barev s dřevodekorem. Pracovní deska, police nebo komponenty v dřevěném designu sluší všem barvám a dodávají kuchyni na útulnosti. Nezapomeňte ale na to, že pokud vás učarovaly tmavé až černé odstíny, nejlépe vyniknou na větší a dostatečně prosvětlené kuchyni.  Zdá se vám černá příliš černá? Zjemnit černou barvu kuchyni spolehlivě dokážete pomocí zajímavých obkladů. Skvěle vypadají oblíbené marocké vzory nebo barevný patchwork. Sázka na jistotu je dřevo – kuchyni tmavou i bílou vždy příjemně zútulní.

Čím chytřejší, tím lepší

Nezapomeňte, že moderní technologie můžou značně usnadnit všechny vaše úkony. Chytré spotřebiče ovládané na dálku pomocí telefonu. Praktické uspořádání vnitřního vybavení. Bezdotykové ovládání vodovodních baterií… Horká voda nebo naopak perlivá voda přímo z kohoutku… a mohli bychom pokračovat. Nebraňte se pokroku, v dnešní uspěchané době oceníte každou vychytávku. Inspirovat vás může vybavení kuchyně Sandry Kisić.

Nezničitelná pracovní deska

Pracovní deska v kuchyni by měla barvou ladit s kuchyní, její materiál by k tomu měl korespondovat s vytížeností kuchyně a s vaší představou o tom, co by měla vydržet. Chcete na ní krájet, válet těsto, odkládat na ní horké hrnce bez obav, že se poškodí? I to mnohé moderní materiály dovedou.

Nová kuchyně bez starostí

Pokud se bojíte, že byste sami na všechno nestačili, zapomeňte na obavy. Nechte všechny starosti s kuchyní na nás. Kuchyni pro vás naplánujeme, nakreslíme ve 3D, smontujeme a vy si pak budete už jen a jen užívat!