ROZKVETLÉ STĚNY: pomocí vhodně zvolených obkladů a dlažeb do koupelny i kuchyně je to hračka

Léto už nám zamávalo na rozloučenou, rozkvetlé záhony se rozloučily… Pokud jste milovníky květů, nemusíte se s nimi loučit vůbec. Rozehrajte na stěnách vašeho domova rozkvetlou symfonii v nejrůznějších barvách a tvarech! Se stylovými obklady z naší nabídky to je hračka.

Květy přímo na zdech!

Když se řeknou květinové vzory, spousta z nás si je představí hlavně jako obklad za kuchyňskou linkou. Hodí se ale skvěle i do koupelny kde oživí a rozehrají stěny v nejrůznějších barvách. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší z naší nabídky.

Rako Tendence

Pilch Salix

Fineza Velvet

Nechte obrůst celou stěnu

Obklad nejen do koupelny, Kale Shiro Bloom, ukazuje, jak dokonale může vypadat celá stěna, pokud seberete odvahu a necháte stěnu zarůst větvičkami, na nichž se usídlili kolibříci. Žádný kýč, naopak vkusně zkombinovaná varianta v jemných tlumených tónech.

S čím květinové vzory kombinovat?

Rozhodně se držte kombinací tón v tónu, případně kombinujte s bílou nebo jinými jemnými odstíny. Myslete na to, že méně je více. Bílá barva či dřevo je to pravé, které bude slušet téměř každému interiéru.

Žádné květy? OK, ale barvy ano!

Nemáte odvahu na květy, ale milujete jejich barvy a tóny? Jasně, jděte do toho a vyberte si obklady v těch nejrůznějších barvách tak, jak po nich touží vaše duše! Inspirujte se výběrem obkladů z naší nabídky, barvy jsou rozhodně FRESH!

 

Tonalite Diamante

Fineza Fresh

Tonalite Kraklé

Fineza Matte

Multi Margareta

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.