Moderní umyvadla: jaká jsou právě in?

Co momentálně vévodí trendům v koupelnách? Zapamatujte si tři pojmy – slim, mat, pastel. Co si pod tím představit? Zapomeňte na klasickou bílou lesklou sanitu, vpusťte barvy a netradiční povrchy i tam, kam byste si to ještě nedávno vůbec nedovolili. Série umyvadel SAT Infinitio je trefa do černého (nebo pastelového…?)

„Slim, mat, pastel. Tři klíčová slova, dokonale shrnující poslední designové trendy nejen v koupelnách. Konečně přicházejí barevnější časy, které se vyhýbají nápadným barvám a dekorům a sázejí na noblesní eleganci.“

Lenka, marketing project manager SIKO koupelny&kuchyně

LENKA_FOTO_BLOG

Slim – tenké stěny

Ty tam jsou doby, kdy umyvadlo znamenalo tlustou keramiku. Učarovaly vám moderní modely umyvadel na desku? Nechte je vyniknout v jejich tenkostěnném provedení. Série SAT Infinitio je inspirovaná 50.léty a představuje tedy ověřenou klasiku, která však zůstane trendy ještě dlouhá léta.

Mat – sametově hebké povrchy

Umyvadla na desku SAT Infinitio se pyšní dokonale sametově hebkým povrchem, kterého se nebudete moct nabažit. Jakmile se jich jednou dotknete, zamilujete se a nebudete chtít jiné. Dejte sbohem nudným lesklým umyvadlům. U matných povrchů se nemusíte bát ani složité údržby, ta není nijak náročná ani nákladná.

Pastel – překrásné tlumené barvy

Milujete barvy ale nemáte na ně dostatek odvahy? Právě pro vás jsou tu dokonalé pastelové odstíny. Od bílé, přes pískovou až po odvážnou růžovou či zelenkavou barvu, každý si najde to své. Vytvoříte tak dokonalý doplněk, který nenápadně rozsvítí celou koupelnu, aniž by přehnaně bil do očí.

3

Je libo barevné „špunty“

1

Série SAT Infinitio přináší i originální provedení umyvadlových vtoků a zátek, které nejsou součástí umyvadla a pořizujete si je zvlášť. Jsou vyrobené ze stejného materiálu a ve stejných barvách, jako umyvadla. Můžete je sladit v barvě a nebo naopak odvážně barevně nakombinovat. Je to jen na vás.

2

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.