Podzimní barvy v koupelnách a kuchyních – díky stylovým obkladům a dlažbám

Kouzlo podzimu spočívá právě v jeho neuvěřitelných barvách. Od červené, přes hnědou až po žlutou nás obklopuje na každém kroku, inspirujte se barvami přírody v aktuálním čase! Vybírejte z obkladů, dlažeb či zařizovacích předmětů takové, které jako by nasály všudepřítomnou podzimní atmosféru.

Koupelnové obklady a dlažba v barvách podzimu

Cihlové barvy nebo design pálené cihly a její patiny jsou to pravé. Použijte dřevo nebo jeho bezchybnou imitaci… o originální dojem se postará aktuální N°1 sezóny – terrazzo v teplém červeném odstínu, který přináší série Ergon Medley!

Provenza Alter Ego

Peronda Andaman

Cir Metallo

Barvy podzimu vévodí i kuchyním

Kuchyněmi v podzimních barvách rezonují cihly v nejrůznějších odstínech a tvarech. Vpusťte je i do vaší kuchyně! Vytvoříte útulnou a hřejivou atmosféru. Tu si pak užívejte spolu se svými blízkými při přípravě nejrůznějších dobrot. A pokud nechcete vyloženě předělávat, co takhle vystavit dózy s nejbarevnějším kořením, které je nositelem podzimních barev?

Luisa | MODERNÍ KUCHYNĚ NA MÍRU

Stylové řešení Country kuchyně

Kale Le Crete

Fineza Barro

Stylová řešení koupelen a kuchyní v barvách podzimu

Barvy podzimu pronikly i do našich stylových řešení. I tam jsme se inspirovali barvami pálených cihel, jejich červenými odstíny a přírodními materiály. Líbí se vám stylové řešení country koupelna? Nebo vám učarovalo stylové řešení country kuchyně?

15

Podzim napříč interiérem

Rozehrajte podzimní sonátu v celém svém domě. Obývák, chodby, ložnice… všude můžou podzimní barvy hrát prim. Ať už jim dáte šanci v podobě obkladů, dlažeb, doplňků nebo jen zapáleného ohně v krbu, při němž si budete vychutnávat zasloužené chvíle odpočinku.

Exagres Alhamar

Stylnul Ebano

Realonda Opal

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.