NEPROPÁSNĚTE: Nová kuchyně a spotřebiče ZDARMA

Toužíte po nové kuchyni, ale znáte to, jakmile k tomu přihodíte ještě kvalitní spotřebiče, cena naroste a často se pak sen o nové kuchyni rozplyne. Ne tak u nás… Připravili jsme pro vás jednu z našich nejoblíbenějších kuchyní ve dvou nejprodávanějších rozměrech 330 cm a 360 cm. K ní dostanete všechny spotřebiče ZDARMA.

NADČASOVÉ BARVY

Připravili jsme pro vás tu nejoblíbenější absolutně nadčasovou kombinaci tak, aby se kuchyně stala klenotem vaší domácnosti na co nejdelší dobu. Dokonalé skříňky jsme vybavili kvalitním kováním a v barvě alpská bílá je kombinujeme s černými úchytkami. Kuchyni vévodí nadčasová pracovní deska v barvě strukturovaná černá, kterou jsme vybavili nerezovým dřezem s odkapem. To je to pravé, jak pro milovníky minimalismu, tak pro neoblomné praktiky, podívejte se.

SKRYTÁ PRAKTIČNOST

Spotřebiče, které dostanete k této kuchyni ZDARMA, jsou vestavné, nic nenaruší dokonalé linie kuchyně. Vestavná lednička i myčka zůstanou oku skryté. Elektrickou troubu i sklokeramickou desku jsme citlivě vybrali tak, aby dokonale ladily s barvami kuchyně. A černý odsavač par je solitérem celé kuchyně. Zjistěte víc.

BEZPROBLÉMOVÁ MONTÁŽ

Mysleli jsme i na to, abyste se smontováním kuchyně měli co nejméně práce. Proto skříňky dodáváme již smontované. Jediné, co zůstane na vás bude, vybrat si dřezovou baterii vašeho srdce? Vyberete černou,matnou nebo chromovou, se sprškou nebo bez? Zalistujte v naší nabídce.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.