Útulný interiér, díl II. – v hlavní roli obklad

Příjemný interiér, ve kterém se cítíme dobře a můžeme v něm odpočívat po náročném dni, pracovat v případě home office, učit se s dětmi nebo jen tak trávit příjemné společné chvíle, tak to je cíl každého, kdo plánuje či zařizuje své bydlení. A hlavní roli v takovém případě hrají barvy. My se dnes zaměříme na barvy na zdech a zaostříme především na obklady. Vybrali jsme pár tipů, které by vás mohli zaujmout. Pojďte se s námi inspirovat.

Hřejivá béžová

Béžová, krémová, smetanová, ať už jí říkáte, jak chcete, je to barva hřejivá a vytváří útulný prostor kdekoliv ji použijete. Když pak využijete i matný povrch, kýžený „cozy“ efekt je zajištěn. Navíc těží z nadčasovosti. Nikdy nevyjde z módy a jen těžko se okouká. Hodí se tedy pro ty, kteří si nejsou úplně jistí nebo se necítí na výrazné barvy.

Peronda Danubio

Dom Comfort G

Peronda Papirus

Tonalite Silk

Hravá originalita

Co takhle ozvláštnit ložnici, nebo chcete-li, dětský pokoj pro dospívající členy domácnosti originálním obkladem s komiksovým motivem? Kocour Felix je pro takové prostory jako stvořený. Následujte komiksové prvky i na dalších částech prostoru, přidejte nadýchané polštáře a je to!

Del Conda Felix

Přiznaná cihla

Především teplé barvy pálené cihly, její patina a odlišnosti vytvoří originální interiér. Ať už je laděný do pánského stylu, využívá country prvky nebo je součástí otevřených prostor, všude může působit teple, pokud jej doplníte o příjemné barvy a přírodní materiály.

Geotiles Artesa

Geotiles City

Realonda Erebor

Porcelaingres Royal Stones

Patchwork a retro vzory

Patchworkové vzory nebo obklady s originálními kresbami jako by vybízeli k využití do útulných prostor. Jim nesluší strohost či „sterilnost“. Mají totiž ten dar i sebe větší prostor zpříjemnit, jakoby přiblížit. Navíc se hodí do kombinace s přírodními materiály, třeba se dřevem. Už je máte doma?

Del Conda Corti di Canepa

Geotiles Manises

Tonalite Aquarel

A zase ty barvy

Jak už jsme říkali, je to hlavně o barvách. A kdo má odvahu, může využít opravdu těch nejrůznějších. Tam už je to čistě na vás, jestli necháte vyniknout jen barvu obkladu nebo budete tón v tónu ladit celý interiér. Volte to, co je vašemu srdci nejbližší a zaručujeme vám, že pak se budete doma cítit příjemně.

Ribesalbes Earth

Equipe Artisan

Přírodní motivy

Dokonale útulný prostor doplní i přírodní či květinové motivy. Své o tom ví i naši designéři, kteří se inspirovali nespoutanou přírodou ba přímo džunglí či pralesem… Stylové řešení Tropical koupelna využívá obklad Shiro Bloom a kombinuje ho s hřejivým dřevem… Ten je!

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.