NOVINKY 2020: nenechte si ujít

Plánujete rekonstrukci? Stavíte? Nebo si jen nechcete nechat ujít aktuální trendy? Podívejte se, jaké novinky jsme pro vás připravili. Řada z nich jich je exkluzivně pouze u nás!

JAKO SKUTEČNÉ

Dřevo a jeho imitace, stejně jako věrné napodobení kamene, nikdy nevyjde z módy a řadí se k nadčasovým prvkům. Využijte je v interiéru i exteriéru a vykouzlete originální a útulné prostory. Kombinujte je s dalšími dřevěnými či kamennými prvky tón v tónu. Zvládnou ale i výrazné barvy a hru kontrastů. Je to jen na vás.

Provenza Alter Ego

Geotiles Nasca

Ege Nepal

Dom District

Sintesi Pietra Antica

Cir Molo Audace

Pastorelli Biophilic

Vitra Oakland

Sintesi Ambienti

NECHTE BARVY VYNIKNOUT

Nejen pro odvážné… barvy dokážou ovlivnit naši náladu, určují jak se v daném interiéru cítíme. Proto je volíme pečlivě a s rozmyslem. Pokud hraje jedna barva prim a je dominantní, dokáže úplně změnit ráz interiéru. Naopak jako doplněk přináší do interiéru to něco „navíc“ a působí jako příjemný prvek, který podtrhne atmosféru. Pokud se rozhodnete pro barevné obklady a dlažbu, doporučujeme je kombinovat se dřevem nebo jeho imitací.

Ribesalbes Ocean

Kale Shiro Bloom

Cir Materia Prima

Del Conca Frammenti

Ribesalbes Picket

Ribesalbes Earth

Equipe Artisan

Equipe Village

S POCITEM LUXUSU

Luxus, přesně to je to pravé slovo! Luxusně se budete cítit v prostoru, kde necháte vyniknout krásu a dokonalost mramorové kresby. Mramor milují minimalisté, ti, kteří neradi přeplněné prostory plné doplňků… Mramor totiž potřebuje prostor, pro to, aby vynikl. Nechte ho v přítomnosti jednoduchého nábytku a jedné dominantní barvy v interiéru. Právě zde platí, že méně je více.

Kale Royal Marbles

Peronda Supreme

Fineza Sahara Noir

Peronda Orobico

Del Conca Stelvio

NA RETRO VLNĚ

Mezi novinkami se objevují i nové patchworkové motivy v zemitých a šedavých barvách nebo modrobílé či modrozelené kombinace v retro designu. Hodí se do útulně laděných interiérů, tam, kde si na své přijdou milovníci rustikálních prvků.  I tady je nejlépe, kombinovat je s dalšími dřevěnými povrchy a prvky, které jim sluší a dají jim správně vyniknout. Užívejte si atmosféru, kterou díky nim vytvoříte.

Peronda Ayla

Tonalite Aquarel

Peronda Savannah

Cir Key West

Rako Betonico

CIHLY, CIHLY, CIHLIČKY

Přiznané zdi se staly součástí odvážných, moderních interiérů teprve nedávno. Inspirovaly se u starých budov, dýchají atmosférou starého Londýna nebo amerického Chicaga. Ne každý na ně má odvahu… a kdo má odvahu a komu se nechce oklepávat omítku, může využít obkladů, které je dokonale imitují. Nechybí jim záměrné nedokonalosti, odlišnosti. Pyšní se odolností a možností využití uvnitř i venku.

Multi Brick Tones

Oset Turia

Vaspo kámen srubový

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.