Představujeme nové dřezové baterie SIKO

Každý den nasloucháme Vašim potřebám a přáním. A hledáme cesty, jak jim vyjít maximálně vstříc tak, abyste si s naší pomocí zařídili domácnost svých snů. Představujeme vám naše novinky v sortimentu dřezových baterií.

DŘEZOVÁ BATERIE “POD OKNO”

Častým trendem poslední doby je kuchyňská linka pod oknem. Využíváte tak maximálně daný prostor, užíváte si krásné počasí a výhled do zahrady… problém nastane, když chcete okno otevřít a v tom vám brání dřezová baterie, se kterou nejde hnout… my máme řešení. Dřezová baterie s otočným raménkem lze jednoduše zasunout pod dřez, vlastně stlačit, takže nahoru vyčuhuje jen 6 cm. A tomu otevřené okno nevadí!

VYTAHOVACÍ SPRŠKY VEDOU

Vytahovací spršky u dřezových baterií se těší čím dál větší oblibě. Umožňují nejen dokonalou péči o dřez, ale usnadňují napouštění hrnců, mytí ovoce a zeleniny a všichni bychom přišli na řadu dalších nesporných výhod. Vytahovací hadice pracuje na principu závaží, takže jediné, co potřebujete, je mít pro něj pod dřezem prostor. Přicházíme se dvěma novinkami.

Dřezová baterie SIKO s vytahovací sprškou a tlačítkem SIKOBSD285T

Dřezová baterie SIKO s vytahovací sprškou a tlačítkem SIKOBSD283T

Navíc jedním kliknutím z obyčejného proudu vody vytvoříte spršku.

JAK NA VÝBĚR UMYVADLOVÝCH BATERIÍ

Chcete obměnit i umyvadlové baterie, ale nevíte kde začít? V dnešní době, kdy výběr je široký a věcí, na které je třeba myslet, je čím dál tím víc, je nejlepší, nechat si poradit. Podívejte se, co radí náš kolega David.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.