Originální motivy – povznesou jakýkoliv prostor, nejen koupelnu

Koho už nebaví bílé obklady, dlažba v imitaci dřeva nebo kamenné imitace, rozhodně zajásá nad novinkami v naší nabídce. Dnes jsme pro vás vybrali výrobce Del Conca, ti totiž zařadili do série Timeline nové barvy. A ty jsme si rozhodně nemohli nechat ujít…

 

 

Jako by se barvy ze série Timeline inspirovaly letošním krásným podzimním počasím. Oblíbený cementový design se tak převlékl do jemných neutrálních nebo zemitých barev od okrové nebo cotto až po výrazně cihlovou.

Jedinečnost celé série je v jejím propracování barev – od neutrálních tónů až po originální dekory. Přidejte k tomu širokou škálu rozměrů od oblíbeného rozměru 30 x 60 cm až po luxusní velkoformát 120 x 260 cm a máte tak přesně to, co hledáte do interiéru i exteriéru.

 

 

Květinové motivy v netradičním provedení bodují a vy je rozhodně nepřehlédněte! Jde o dekor Botanical. Právě tady vedle modré v nejrůznějších tónech prostupuje až rezavá barva a ladí spolu neuvěřitelně dobře.

Jednotlivé kusy jsou citlivě propracované, přináší jemnou odlišnost barev i struktury povrchu a v ploše tak celý dekor nabývá na plastičnosti a působí jemně a vkusně.

NÁŠ TIP: Odvážnému štěstí přeje. Zkuste dekor Botanical použít netradičně, nejen v koupelně. Díky tomu, že ve velké ploše připomíná spíše tapetu se vyloženě nabízí použít ho na stěnu v obývacím pokoji nebo ještě lépe do ložnice (třeba za postel). Už si představujete, jak to bude vypadat a jak si budete užívat tu krásu? 

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.